Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 288 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

no i co się sta'o z naszym polskim bredziem ;] he jego gwiazda nawet 5 minut nie błyszczała a brada błyszczy non stop, ech Ci Polanie, jakby miał głowe to by coś starał się stworzyć na wzór BP wzorójąc się na nim, a tak to jest BEZROBOTNY

neodawo

Może nie jest bezrobotny a po prostu nie szuka rozgłosu półgłówku ? Nie pomyślałeś o tym ? Co prawda to prawda, aktor z niego żaden, ponad przeciętny amator.

btw. radzę sięgnąć po słownik, albo powiedz komuś z rodziny aby Cię nim pie*dolnął to szybciej wejdzie do głowy :)

MedzikDeLow

cos jeszcze?? dobre ksztalcil sie na aktora i zrezygnowal z kariery tak?? wybral bezrobocie a z czasem wybierze bezdomnosc tak?? to bedzie rzeczywiscie cos (lol) to raczej bedzie glosne wiec ze nie szuka rozglosu upada (lol) PS polglowku?? no milo mi sie ze sie przedstawiles ze jestes pol czlowiek, a ja z pol ludzmi nie gadam ;] PS2 a po co mi ten slownik, z tego co widze to tobie slow brakuje, w sumie nie tylko slow, z logika tez masz niewiele wspolnego wnioskuja po twoje bardzo bogatej merytorycznie wypowiedzi :] PS3 no czekam na kontre i odwet, pewnie z takimi ograniczeniami bedzie cie stac tylko na to aby uzyc wulgaryzmow, ale dawaj co chcesz, wyzywam cie ;D

neodawo

Zawód aktora nie upoważnia do ciągłego wykonywania zawodu. Jakbyś nie wiedział jest jeszcze coś takiego jak rozgłos, plotki na temat danej osoby a wtedy najlepiej się odciąć od takiego świata na jakiś czas. Zawód ten nie jest tak kolorowy jak Ci mamusia czytała w bajkach na dobranoc. Chłop dorobił się przyzwoicie na szmirach, które Ty oglądałeś na TVN jedząc swoje gile i teraz odpoczywa lub zajmuje się czymś innym. Dalej mam Ci tłumaczyć coś co jest oczywiste ? Wygrywając w totka 6 mln chodzisz grać dalej będąc ustawionym do końca życia ? No właśnie, wiele jest powodów.

MedzikDeLow

sek w tym ze to nie on zaprzestal grania tylko swiat filmu mu podziekowal za wspolprace, a czy on jest zarobiony to bym sie klocil PS po co te wstawki mamusia czytala, ze jem gile itp ?? czujesz sie lepiej jak komus (pozornie bo to jest naprawde bardzo niskiego lotu) pojedziesz czy jak?? i skad posiadasz wiedze ze ja ogladam tvn ?? no ale skoro nie mozesz podniesc poziomu to ja go obnize do twojego CZOPIE ;]

neodawo

Skąd wiesz, że to świat filmu mu podziękował a nie on sam ?

MedzikDeLow

http://www.eska.pl/hotplota/news/bez_pracy_i_talentu_maciej_zakoscielny/45179
PS z tego wynika ze jednak nie ma imperium finansowego o ktorym wspominales...

neodawo

http://www.plotek.pl/plotek/1,78646,5562766,Nikt_nie_chce_Macka_Zakoscielnego_.h tml

neodawo

Brawo, czerpiesz informacje z czegoś takiego jak plotek.pl. Pudelek też jest Twoim źródłem informacji ?

MedzikDeLow

Acha, wiec to jest konspiracja, thx za oswiecenie...juz nawet nie chce mi sie tego komentowac...

neodawo

Jak już używasz słów, których nie znasz to dowiedz się najpierw co one znaczą. Słownik też mógłbyś wziąć do łapy, zasady ortografii nie są naszym wrogiem.

MedzikDeLow

ktorych slow nie znam?? ja mam w***bane na orto nie uznaje jej ;]

neodawo

"Acha"-> aha :)

tournesol

Aaacha ;] filmweb to nauka orto ;)

neodawo

Trzeba sobie pomagać ;P

tournesol

yyy y dysorto i dyslekcja takze nadaremna pomoc ;)

neodawo

A już myślałam, że będę mieć na swoim koncie dobry uczynek :P

tournesol

Nie ma problemu, nie bede Ci utrudnial, niech masz łatwo tylko moze try w innej sferze ;P

tournesol

Juz Cie lubie bo patrzac na Twoje ulubione filmy gottcha Twoj profil psychologiczny ;)

neodawo

Mnie nie sposób nie lubić :P

neodawo

Jest teraz muzykiem jazzowym... A z tego co wiem gra w Czasie Honoru wiec chyba nie zrezygnował:P

Gloenik

no to jego szczescie ze sie zalapal do tego serialu jak mial swoje 5 sekund bo inaczej by w niczym juz nie gral chyba ze ludziom na nerwach ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones