Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Gra w filmach dzieki swojej pieknosci. Nie powinien dostac sie na PWST a dostał sie dlatego ze pokazał swoje sztuki walki w ten sposob imponujac i przekupujac komisje. W kazdym filmie gra tak samo, nie widac róznicy w ogole. Jeszcze jeden dwa filmy w ktorych zagra i koniec, moze wracac do m jak milosc etc.

użytkownik usunięty
impromptu2

Potwierdzam, zero talentu, zero. Wiesz co ci powiem, że niewiele gorszą kaleką jest Cypryański, on poza m jak miernota nie wyjdzie.

impromptu2

On nigdy nie bł w m jak miernota i nigdy tam nie trafi.ja widzicie nie jest tak kiepski jak Cypryański bo biorą go do filmów.ja go bardzo lubie,i nie ze względu na jego wygląd.Dobrze ze reżyserowi nie oceniaja tak jak wy,bo nie byłoby aktorów w tym kraju.Serdecznie nie pozdrawiam

wiewiorka48

Jezeli aktorzy typu Maciek maja byc aktorami tylko dlatego, ze zabrakloby ich w kraju, to chyba cos jest lekko nie tak. A to, ze go biora do filmow znaczy cokolwiek o jego aktorstwie? Polska nie ma wielu dobrych aktorow (podkreslam, ze ma kilku, ale to wyjatki), a Zakoscielnego wybieraja do glupiej komerchy dla mas i nastolatek, mysle, ze fakt "to polski brad pitt!!" mocno przycmiewa ich spojrzenie na jego gre aktorska.
Zreszta zapewne, gdyby przez ogol bylo uwazane, ze np. Maciek to smiec i debil i wyglada jak glosnik do komputera, to nie bylby w polowie tak uwielbiany. Stereotyp i komercja, brak talentu, glupota, kicz - oto, co mam do powiedzenia. Nie poruszam juz kwestii, ze on i brad pitt sa podobni do siebie jak kamien i odrzutowiec F16.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones