Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Jego aktorstwo to czysta AMATORSZCZYZNA. Gdzieś czytałem, ze był na festiwalu w Wenecji i może to oznaczać, poczatki jego kariery w Hollywood - Buhahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ten frajer nie dorównuje nawet babci klozetowej. Jest tak denny i przykry, że aż boli. Na dodatek panoszy sie jakby był Bradem Pittem - samo porównanie dla Pitta musi być cholernie krzywdzace. Sorry Brad:)

Dark_Manson

Kobietę odbił, że taka nienawiść? :-)

Dark_Manson

Witam bardzo serdecznie :). Pozwolisz, że nie zgodzę się z twoim zdaniem, oczywiście masz prawo się wypowiedzieć tak samo ja mam prawo temu zaprzeczyć. Maciej jest jednym z tych dobrych aktorów POLSKICH. Jaki jest sens porównywać go z Bradem Pittem? Inny język, filmy, charaktery i wygląd. Nie mówię, że Brad jest złym aktorem czy w jakimś stopniu gorszym, ale do lepszych też nie zamierzam go udzielać. Z pełnym szacunkiem do ciebie i twojego zdania, ale niektóre słowa są obraźliwe dla fanów Zakościelnego :) i poprostu nie powinno się ich raczej używać. Jeśli film ci się nie podoba ze względu na obsade to poprostu omijaj filmów z Maćkiem. A jeśli tak bardzo chcesz je oglądać to polecam moją metode, że oglądam film ze względu na fabułe a nie by bawić się w jakiegoś krytyka aktorskiego, bo dam sobie głowe uciąć, że sam byś tego nie zagrał lepiej :) Dziękuję za uwagę, życzę miłego dnia, wieczoru, popołdnia. Pozdrawiam cieplutko :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones