Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Ale żeś normalnie dziewczyno filozofią pojechała :/ wiecie co jak tak czasem porównuje sobie polaków z innymi krajami to dostrzegam coś co mnie cholernie razi :/ że niektórzy POLACY ( tak jak Ci na tym forum np.) są chamscy do przesady. W innych krajach jak coś się komuś uda to wszyscy się cieszą, życzą mu powodzenia itd. a u nas to odrazu się takich ludzi z błotem miesza. To nie tak zagrał, to jest brzydki, kompletne beztalencie itd. nawet dziecięcych gwiazd się nie oszczędza. Ludzie zastanówcie się chwilę. przeciesz ci ludzie muszą przejawiać jakieś zdolności aktorskie bo ktoś ich do jasnej cholery wybrał do tej roli, skończyli szkoły aktorskie.Ja tam lubie wszystkich, i vice versa zresztą. Umiem oceniać innych ale też słucham oceny na mój temat........ czy nie jest głupim uczuciem jak ktoś Cię wyzywa od beztalencia, pomimo,że ty ze wszystkich sił starasz się być w tym dobry, no sami powiedzcie.................... ............ Peace for all

Giaconda

Racja!!! Popieram cię w 210% Ja myślę że ci co tak się wypowiadają źle o aktorach, muzykach, itp. są poprostu zazdrośni. A Maciek Zakościelny jest super!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones