Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Cóż, ten facet nie jest według mnie nawet przeciętnie zdolnym aktorem - jego talent, umiejętności i charyzma utrzymują się i sadzę , że to się raczej nigdy nie zmieni na poziomie braci Mroczków. Ale nie jestem tak głupia, by sadzić że zakochane w nim nastolatki, ich mamusie i babcie uwielbiają go za dokonania aktorskie. Kinematografia każdego kraju potrzebuje gogusiów, picusiów i amancików, złości mnieraczej to, że w Polsce aktualnie "gwiazdami" młodego pokolenia aktorów są NIEMAL WYŁĄCZNIE takie osoby - znane z seriali i bywania na imprezkach. Zakościelnego pamiętam jeszcze z serialu "Na dobre i na złe", sprzed wielu lat - tknęło mnie coś wtedy i pomyąlałąm, ze on kiedyś "wypłynie" - był podniecająco plastikowy jak na polskie realia, ot, taki chłoptaś z MTV jak dajmy na to Ashton Kutcher. Co się zaś tyczy jego urody, to rozumiem czemu się małolataom i pospólstwu podoba - znam te kryteria, ale w moich oczach jest tylko umięśnionym, plastikowo-budyniowym mydłkiem po solarium, co zas najgorsze Z MAŁPIĄ SZCZEKĄ! Nie znoszę takiego typu urody, dlatego też Brad Pitt nigdy nie był moim idolem. Łączy ich koloryt plus włąśnie małpia szczena.

Jednakże Pitta widziałam w kilku naprawdę dobrych rolach (choć wiem, że nie jest w stanie wznieść się na najwyższy poziom), a jego buziuchna jest amerykańsko plastikowa, natomiast Kościelnego plastikowa w wydaniu ruskim (te poliki, kałmuckie oczka, ust korale...) I to by było na tyle. Aha, nie piszcie, że jestem zazdrosna - nie chciałabym mieć takiego faceta- jest kilku innych, o niebo fajuniej wyglądających, a co najważniejsze ZDOLNYCH.

użytkownik usunięty
Bovary_2

huzia na ciebie? na tym forum jest chyba więcej przeciwników MZ, lubimy się nad nim pastwic;) jeden facet na forum próbował nam wmówic,że go krytykujemy, bo jesteśmy zazdrosne! śmiech na sali, opis jego "urody" dałaś idealny; tak trudno uwierzyc, że kobiety lubią bardziej męsko i mniej chomikowato wyglądających facetów niż Zakościelny?

Bovary_2

Kurcze, jakie to niskie i ptostackie. Tak pogłębione "analizy" nt.czyjejś urody, na którą zresztą nikt nie ma wpływu, bo dostał ja w genach, z reguły prowadzą osoby nie grzeszące walorami. Ani fizycznymi, ani intelektualnymi. Fajnie tak komuś dopieprzyć, anonimowo, bez pokazania gęby, samemu z niechęcią patrząc w lustro. Wyrazy współczucia :-)
A na Za kościelnego właśnie się napatrzyłam przez 7 sezonów Czasu Honoru, i jak dla mnie, jest fajnym, przystojnym facetem o niebanalnej twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones