Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Pochodze ze Stalowej Woli i jestem wielką fanką Maćka Zakościelnego.On jest bardzo przystojny i poprostu śliczny! Dla mnie jest też najlepszym polskim aktorem! Uwielbiam GO!!!!!!!!!!

Magd

Mi się tylko raz udało zobaczyć Maćka i to w warszawie, gdyż blisko niej mieszkam... heh... Masz szczęście, że mieszkasz w jego rodzinnym mieście... Pozdrawiam.. :))

Magd

Dla mnie jest też najlepszym polskim aktorem! TY CHYBA SOBIE JAJA ROBISZ... a to niby dlaczego jest najlepszym polskim aktorem bo zagral w jednym polskim filmie( czytaj szmirze!!!) czy za to ze gra w jednym TANDETNYM serialu... ten gosc nie ma żadnego dorobku aktorskiego... tak naprawde to on jeszcze nic nie osiagna i wcale nie potrafi grac!!!

parker

popieram. Moze i jest przystojny (w co nie wątpie, ale to kwestia gustu), ale nie można go nzwać najlepszym polskim aktorem. Skoro tak mówisz to prawdopodobnie nie widzialaś zbyt wielu filmów.

Magd

Aktorem to on jest żadnym. I na mój gust w ogóle nie jest przystojny.

użytkownik usunięty
Veda12

Ariana, zgadzam się z Tobą w 100% :D

Magd

Czy ja wiem czy śliczny... Jka dla mnie to taki średnio przystojny. Widziałam ładniejszych :D:D
Ale fajnie jest czasami popatrzyć na jego domek (tez mieszkam kilka kilomerów od Stalowej).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones