Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Kiepski Aktor

użytkownik usunięty

Zauważyłem, że w on tak samo gra w wielu filmach. Mówi szybko w kryminalnych nie zbyt wyraźnie czasami. Brad Pitt ma dobry tembr głosu. Świetnie intonuje i nie jest sztuczny.

w głowę się pukni Brad Pitt to skumulowanie wszystkiego co w filmie sztuczne.
Czepiasz się głosu Zakościelnego to obejrzyj sobie kreskówkę 6 w pracy tam Zakościelny podkładał głos pod jedną z postaci i zrobił to fenomenalnie więc jak dla mnie to przyczepiłeś się do namocniejszej strony tego aktora.

użytkownik usunięty
borewicz68

chłopie po pierwsze nie znasz się na klasie światowego kina. Osądzasz Brada Pitta, którego chcą w każdej roli od komedii po dramaty ( Babel ) a to dno tylko do seriali i komedii romantycznych. Po drugie to dziwne że tego żałosnego aktora nie nominowali do telekamery a cudem znalazł się na liście
Małaszyński, Szyc Kot, Włodarczyk i Gąsowski. Trzech aktorów młodego pokolenia oprócz wielkiego amanta Macieja Z. Po trzecie obejrzyj sobie Fight Club albo Za Młoda by umrzeć to zobaczysz czym się różnią. Nie chodzi tu o urodę. Po czwarte nie oglądam kreskówek tym bardziej z udziałem tego aktorzyny. Zakościelny został ulubionym aktorem dzieci, był o tym artykuł w teletygodniu ( nie pamiętam który numer) i sam aktor się przyznał że było
mu miło, że został tak wyróżniony. Niestety po twojej wypowiedzi chłopie widać że jesteś jednym z tych dzieci ( kreskówki z Zakościelnym rulez co ?)

Też zauważyłem to jego szybkie gadanie we wszystkim co gra. Po części to mnie wkurza, ale z innej strony, sami spróbujmy tak szybko powiedziec jakąś kwestie. Nielada wyczyn, ale faktycznie powinien grać inaczej.

Inna sprawa jest taka, że ten tekst jest wg mnie zupełnie nie sprawiedliwy "chłopie po pierwsze nie znasz się na klasie światowego kina. Osądzasz Brada Pitta, którego chcą w każdej roli od komedii po dramaty ( Babel ) a to dno tylko do seriali i komedii romantycznych"
a to dlatego, że w Polsce robi się własnie seriale i nawet najlepsi grają w nich(Jan Nowicki), bo takie tylko rzeczy tu powstają. I tak dobrze, że tego biora do tych komedyjek...

A jeszcze inną sprawą, jest to, że za szybko go wszyscy przekreślają. Zarzucają mu własnie to, co ty mu zarzucasz, czyli, że gra tylko w komediach i serialach, a nie wezmą pod uwagi tego, że ten aktor mieszka w Polsce, w kraju gdzie tylko takie rzeczy powstają(najnowszy pordukt "Mamuśki" - BOŻE RATUJ!!!!)

borewicz68

Ja oglądałam "6 w pracy" i nic specjalnego w jego głosie nie słyszałam. I tak to nie zmienia faktu, że Zakościelny jest słabym aktorem, co pokazał w "Dlaczego nie" czy "Tylko mnie kochaj". Zagrał w kilku filmach i serialach, a ma średnią ocen 7, 51. Przecież to jest śmieszne;/
Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones