Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 288 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

JEST BARDZO ZALOSNYM I PODRZEDNYM AKTOREM ... PANIE MACKU , MYSLE ZE PORA WYCOFAC SIE ZE SCENY AKTORSKIEJ.

użytkownik usunięty
obserwator_4

lepiej ty się wycofaj z tego forum!!!!!!!! Maciek jest spoko!!

Jeden z najgorszych i najbardziej tandetnych aktorów jaki istniał w Polskiej Kinematografii razem z Małaszynskim. Oczywiście nie liczę Brothers Mroczków i innych cwelusiów z seriali dla Mas.

obserwator_4

He, he wreszcie ktoś normalny na tym forum. On mi bardziej pasuje na modela niż na aktora.

Martini

Zakościelny to jeden z najgorszych aktorów, jakiego widziałem. Dziwię się, że ma taką wysoką ocenę... :/

Palpatine

Maciek jest piękny i jest super aktorem!!!!!!!!!!Poprostu boski !Ty napewno nie masz takiej urody jak on.....tylko mu zazdroscisz

Pdg_ecdd_ld

A powiedz mi co ma uroda do gry aktorskiej. Jak jest aktor słaby to w wielu przypadkach go nawet uroda nie uratuje. :P

obserwator_4

Chyba (a raczej na pewno) sławę zdobył za twarz i występowanie w "kobiecych komediach romantycznych"... Moim zdaniem, kiepski z niego aktor.

obserwator_4

ja tam do Maćka nic nie mam:P bo ma talent i jest przystojny:) to chyba najlepszy polski aktor młodego pokolenia a nie tak jak: małaszyński;/ szyc;/ czy bracia mroczkowie;/;/ gra zawsze świetne role może nie w najlepszych filmach ale i tak jest SuPeR
pozdrowionka:*:*:*

hania_s

jeden z najlepszych i najbardziej obiecujacyh aktorow mlodego pokolenia to Borys Szyc. Kilka jego znakomitych ról wprawilo w zachwyt nie tylko widzow ale i krytykow.To odnosnie jednego z Twoich komentarzy. druga uwaga bedzie juz wycelowana w "polskiego" Brada Pitta- ladna buzka i za grosz talentu. To wsytarczy na zalosna produkcje "dlaczego nie" i na tym poprzestanmy. Heh wy dziewczeta w niekotrych przyapdkach zadziwiacie mnie swoimi slabosciami. "Gra zawsze swietne role" - musze konczyc upadlem i nie podniose sie przenigdy- ulecialem w przestrzen gromkiego smiechu:) ale ok masz prawo do opinii tylko troszke bardziej krytycznie, nawet wobec swojego "idola":P

obserwator_4

do: garbijujitsu maciek niejest moim idolem bo zabardzo to on mi sie niepodoba:P chce sprostowac to moje zdanie: śWIETNE ROLE (BO DOBRZE GRA) ALE GłUPIE FILMY I POMYSłY TYCH FILMóW:p

POZDRO:*

obserwator_4

nie skompromituję sie jak niektóre osoby co by teraz napisały " mało ambitne role" i kiepski aktor:P bo aktorem jest niezłym ale brzydki jest że hoho:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones