Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

tak przystojnego aktora i tak dobrze grającego ojca jak w filmie "Tylko mnie kochaj", napewno jest bardzo dobrym ojcem a jego zona ma wielkie szczescie...CMOK

india_5

Przystojny? No, może być. Dobrze grający ojca? Jak dla mnie to on prędzej grał zdziecinniałego kolegę ojca, któremu zależy tylko na dobrej zabawie, a musi zajmować się dzieciakiem kumpla. Moim zdaniem ojca dobrze nie zagrał...

Gladka

No widzisz to Twoje zdanie....moze nie widzialas po prostu dobrego ojca hm... sory paaaaa

użytkownik usunięty
india_5

e tam, z niego taki aktor jak ze mnie baletnica :P

No hejka !!! hmmmmmmmmm......... czyli jesteś baletnicą :P:P:P:P hahahahaha jest extra aktorem !!!

india_5

SZCZYT!!! czytam sobie te wypowiedzi o tym właśnie panu i dusza się we mnie śmieje... Boże kochany, co wy (Nie wszyscy oczywiście) o nim wypisujecie... że niby nieziemsko przystojny, chodząca doskonałość... no co w nim jest pięknego ja się pytam, no co? wiecznie niedogolony, wygląda jakby dopiero co wstał z łóżka po bezsennej nocy. i to w każdej roli, w każdym filmie. no ja się kulam ze śmiechu hehehehehehehehehheehheheheheh ehehehehehehehe dajcie spokój...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones