Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Facet jest przystojny, nie jego wina, taki się urodził. Wybitnym aktorem nie jest, ale czy musi? Na tle naszych "gwiazd" naprawdę nie wyróżnia się niczym negatywnym. A wy, Pasztety, tak go nienawidzicie bo w życiu by na was nie spojrzał. Ponad 99% rodaków mogłoby pomarzyć o takiej aparycji, no ale cóż, mieliście pecha. Pełne nienawiści brzydule też w około 99% przypadków chciałoby mieć takie 'ciacho', no ale wasza 'pasztetowatość' przekreśla was na starcie. I to ma być powód, aby tak po nim jechać? Żałosne.

W Kryminalnych był świetny, nikt się nie czepiał, bo największe sukcesy były dopiero przed nim. Jak wspiął się na szczyt, zaraz fala nienawiści, smutne. Czas honoru też na plus, od biedy nawet te komedie romantyczne, w sumie jako aktor całkiem w porządku.

Uprzedzam pytania.
Tak, jestem facetem i jestem hetero. NIE nienawidzę jednak każdego gościa, który lepiej ode mnie wygląda i może co noc pakować głęboko do gardła innej grupie gimnazjalistek.

Pokój ludziom dobrej woli.

cxap

Nie znam ani jednej dziewczyny/kobiety, której Zakościelny się podoba. Aparycję może i ma (nie mnie to oceniać), ale jest niemęski. Po Twojej wypowiedzi domyślam się, że jesteś bardzo młody i może dziewczynki z Twojego otoczenia go lubią. Dziewczynki w wieku 13-15 lat zazwyczaj zachwycają się lalusiami, bo to pierwszy moment zainteresowania płcią przeciwną, zwykle nieco wymuszony. Podobają im się wtedy faceci podobni do nich samych, stąd takie zafascynowanie Bieberem i np. postaciami z anime. Wygląd to nie wszystko.

boolion

Coś w tym jest :) Jak byłam miałam chyba 15lat i on był młodszy i miał dłuższe, potargane włosy, to bardzo mi się podobał. Grał jakiś tam epizod w "na dobre i na złe", był chyba bliskim kolegą syna Burskiego i jak go zobaczyłam na ekranie, to serce mię mocniej zabiło :) Oczywiście dziś już jest inaczej, tak jak mówisz, on jest niemęski przez swoją lalusiowatość, która odzwierciedla się chyba bardziej w sposobie bycia niż wyglądzie. Muszę przyznać jednak, że generalnie nie mam nic do niego. Jest drewnianym aktorem, ale nie ma parcie na szkło, nie biega po programach śniadaniowych (tak mi się wydaje, rzadko je oglądam) i nie lansuje się na ściankach. Skończył szkołę aktorską i gra sobie w serialach. To nic złego.

użytkownik usunięty
cxap

"[...] jest przystojny, nie jego wina[...]" - dziwnie to brzmi :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones