Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 310 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

również najprzystojniejszy. W Czas honoru najlepiej gra z tej całej czwórki. Uważam że sobie bardzo dobrze poradził z rolą Cichociemnego. Widziałam Go w wielu innych filmach miin. w Kryminalnych i we wszystkich był swietny

scarlet147

"Najlepszy polski aktor" - marna prowokacja...

Ashardon

Zazdrość?

scarlet147

Jaka zazdrość? Janusz Gajos, Andrzej Grabowski, Piotr Fronczewski, Jan Englert, Andrzej Seweryn - że wymienię tylko tych, których zapewne znasz choćby z imienia i nazwiska. TO SĄ NAJLEPSI polscy aktorzy, a nie facet, który każdy film gra jedną miną. Najprzystojniejszy nie oznacza najlepszy. No chyba, że jesteś gimnazjalistką...

scarlet147

Hola, hola, dziewczyno. Nie wiem, kto Ci takich głupot nagadał, ale przesadziłaś mocno z tym 'najlepszym'...

scarlet147

Zdecydowanie najprzystojniejszy ..czy najlepszy nie wiem :)
ale fajnie się ogląda filmy z nim :P poza tym nie wiedziałam ,że to on podkłada głos Jonsiemu w ,,6 w pracy"

scarlet147

AHAHAHAHAHAHAHAHA. - Wybacz poziom odpowiedzi dostosowany do poziomu wypowiedzi :)

letsmakeevil

idź ty zazdrośnico!!! Niesprawiedliwa jesteś w swojej opinii, Pan Maciej Zakościelny to naprawdę dobry aktor

scarlet147

Zaczynam myśleć, że to wszystko to mało śmieszna prowokacja. No chyba, że takie jest właśnie Twoje zdanie, to Ci współczuję.

scarlet147

A no tak, faktycznie - to jest prowokacja, a ja głupia dałam się nabrać. No cóż..

letsmakeevil

To że uważasz że Pan Maciej Zakościelny nie jest dobrym aktorem to jest twoje zdanie. Ale nie wszyscy muszą się z tobą zgodzić. Może również uważasz, że Jan Englerd lub Andrzej Seweryn też nie są dobrymi aktorami według ciebie???

scarlet147

Najlepszy to on nie jest, bez przesady ;) Ale swój poziom prezentuje, rewelacyjny w czas honoru - zgadzam się ;) 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones