Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Gdybym miała go opisać jednym słowem , najprawdopodobniej powiedziałabym : cha cha cha . Tylko ,ze to juz trzy ;)
Niedobrze mi sie robi jak go widzę. Wygląd, wiadomo - kwestia gustu , wiec aprawdę nie bedę się tego czepiać [ polski Brad Pitt...].
On aktorem? Ciekawe z której strony . Jego role są takie płytkie, takie bezbarwne. Czy on naprawdę nie zna innych min? Czy naprawdę nie potrafi czegoś powiedzieć bardziej naturalnie? Bardziej przekonująco?
Podobno był/jest [ niepotrzebne skreślić] porównywany do Brad'a Pitt'a. To obraza pana Pitt'a. Do jego talentu panu Zakościelnemu duuużo brakuje.
Mam prośbę, jesli ktoś zna mail do 'Tańca z Gwiazdami' to niech sie podzieli, ja tam zgłosże Macieja....I tylko zeby mu dali za partnerkę Kasię Cichopek [ także wielką aktorkę polskiego kina, choć gra tylko w jednym serialu ;) Więcej razy ją chyba widzę w reklamach, niż w fimach...] , to stanę sie fanką tego programu. odkryciem tanecznym roku , to jeszcze zaczną go nazywać nastepcą Daniela Olbrychskiwgo....O! I na dodatek jego 'mimika' w koncu mu się do czegoś przyda.
Typowy przykład antyaktora.
pozdrawiam

Mantra_2

Przepraszam za błąd. Jest w momencie : 'odkryciem tanecznym roku ...' . Przed 'odkryciem tanecznym roku', przez przypadek skasowałam słowa : Nie dośc ,ze nazwą go ODKRYCIEM....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones