Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Też mi co!! Zakościelny nigdy nie będzie taki jak Brad Pitt Zakościelny jest okropniejszy i nie ma tak dużo filmów jak Brad Pitt !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arti_Volo

moze to dziwne ale mi tez przyszla taka mysl gdy go pierwszy raz zobaczylem POliski Brad Pitt

Arti_Volo

On nie może być taki jak Brad Pitt każdy jest inny inaczej się zachowuje, mówi, czuje i najważniejsze nie jest amerykaninem.

wiatr11

Nie ma się tutaj co oburzać. Oczywiście, że Maciek nigdy nie bedzie Bradem Pittem (nie ta klasa, nie ten kunszt, nie ten urok) ... ale to chyba nie o to tu chodzi. Oni po prostu mają ten sam typ urody. Te 'niesforne' fryzurki, blisko osadzone oczy, szeroka szczęka .... Maciek niewatpliwie ma coś z Brada. I chyba dlatego został tak niefortunnie nazwany 'polskim Bradem Pittem'. Pitta wielbiam i uważam za niesamowitego aktora (nie mam tu na myśli tylko urody) ... Maciek ma jeszcze długą drogę przed sobą, aczkolwiek aktorem jest dobrym i na pewno przystojnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones