Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 330 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Uwielbiam go :) Nie dość że bardzo dobry aktor to jeszcze nieziemsko przystojny, co nie często jest u nas spotykane :)

majka92

buhahaha, ten piesek preriowy? Ale że dobry aktor to juz popełniłaś przestępstwo. Odpaliłem batmobila, już jadę po Ciebie...

batman2013

Hahaha ... rozwaliłeś mnie końcówką Twojego komentarza :p A co do Maćka, każdy ma inny gust. Ja uważam, że bardzo fajnie grał w Czasie honoru i Kryminalnych :)

majka92

Czas Honoru ratuje akurat sama tematyka serialu, którą uwielbiam. Tu nie będę się czepiał.
Co do Ciebie ogólnie stwierdziłem że paliwo drogie a na świeta mam zwykle dużo interwencji więc darowałem Ci grzechy. Trochę jednak żałuję bo batman lubi spotkania z kobietami. Może w innych okolicznościach. Kto wie ;)

batman2013

Ohh ... nie przeczę trochę nagrzeszyłam fakt. Maciek jest przystojny to też wybaczam mu dużo. Zabij mnie za powierzchowność :P Czas honoru bardzo lubię i może zbyt pochopnie oceniam jego grę na podstawie seriali, bo fakt ze w filmach bardzo słabo wypadał. Majka lubi spotkania z mężczyznami, więc kto wie ;)

majka92

Co do gry aktorskiej to się nie zgodzę-słaby aktor, ale fakt bardzo przystojny :p

cocoatea

Uroda zrobiła z niego aktora wiem :P Ale i tak go lubię ;)

majka92

moim zdaniem gra słabiutko :P, tzn we wszystkich produkcjach, w jakich wziął udział grał jakby jedną postać i to niezbyt przekonująco :) uroda, hmm, nie w moim guście, no ale nie można powiedzieć, że jest brzydki. Nie umie w ogóle wyrażać emocji twarzą - bardzo uboga mimika, już chyba Małaszyński jest lepszy. I obawiam się, że angaże do filmów dostał właśnie dzięki swojej urodzie i temu, że podoba się kobietom i jest popularny, a nie dzięki talentowi aktorskiemu, którego niestety nie posiada, o czym też świadczy jego uboga filmografia. Ale za to jako człowiek wydaje się sympatyczny :)

wiolkas7

Masz rację, ale mam do niego słabość ;) czasami przesadzam wyrażając o kimś opinie, ale naprawdę go lubię więc czasem trudno mi go krytykować ;)

majka92

:) nie dziwię się że masz do niego słabość, to taki typowy model :) ja też lubię takiego jednego aktora i nawet jakby zagrał najgorszą rolę na świecie to i tak w życiu bym go nie skrytykowała :D

wiolkas7

no właśnie :) a poza tym to chyba jedyny polski aktor który mi się podoba więc tym trudniej źle o nim mówić ;) można wiedzieć jaki to aktor Ci się podoba ? ;)

majka92

Ale tą brodę powinien zgolić siwieje w Kryminalnych dobrze grał np jak mu syna porwali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones