Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 318 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny
użytkownik usunięty
GhostFace

nigdy! bo nie potrzeba im kolejnego millera czy blooma.

właśnie, oni mają już swoich "zakościelnych" hehe

Mister_Sowa

napewno nigdy!
A tak po za tym, to nie cierpię tego typka :/
Fatalny aktor i do tego brzydki :|

Mayila

Wiesniara z Ciebie!!! Maciek to przystojny facet! W kocu nie tylko ja tak uwazam...

andzia_71_15

to ze tobie sie podoba nie znaczy, ze wszyscy podzielają Twoja opinię. Wg mnie nie jest zbyt atrakcyjny (jeżeli chodzi o twarz ;]). Poza tym daruj sobie stosowanie wulgarnych epitetów. Jeżeli nie potrafisz zachować kultury słowa, najlepiej nie komentuj wypowiedzi innych.

użytkownik usunięty
GhostFace



Polski aktor Maciej Zakościelny zdobywa wielka slawe w Hollywood !!

Nie fajnie sie to czyta ?????
dla mnie zaje*****

''Polski aktor Maciej Zakościelny''

aktor???

użytkownik usunięty
GhostFace

a czy dla Ciebie, droga Andziu liczy się tylko wygląd? jeżeli aktor ładnie wyglada to to wystarczy? typowa 'hot14'. poza tym maciuś nie grzeszy urodą (to moje zdanie i nie tylko).

jak dla mnie wiadomosc, że tak marny aktorzyna zdobywa niezasłuzona i krótkotrwałą sławę w Hollywood byłaby paraliżująca i upokarzająca. wstyd mi za naszych aktorów, wstyd mi za kraj. prawda, staraja się jak mogą, ale w polsce wybijajaą sie tylko ci, ktorzy mają pieniądze czy znajomości. osoby z prawdziwym talentem rzadko błyszczą i sa zazwyczaj znane tylko w kręgach mocno artystycznych. a takie miernoty robią karierę. druga sprawa to to, że polacy nie potrafia zrobić dobrego filmu. albo fabuła jest do kitu, albo z filmu wychodzi tandeta za dwa zeta, albo gra aktorska jest marna, albo wszystkie trzy na raz.

zgadzam się w zupełności... brak nam dobrych scenariuszy. a kina podbijają komedyjki romantyczne bez jakiejkolwiek sensownej fabuły. chociaż mamy kilka materiałów i błagam aby oni nie opuszczali naszych granic, w nich jedyna nadzieja.
a takie miernociska jak on niech sobie wyjeżdżają i nie wracają.

co do urody, to fakt nie grzeszy. aczkolwiek tak jak to nazwałaś "hot14" całują jego plakaty, więc być może ja nie mam gustu. dla mnie jest wiele miernot, ale przystojnych, jak pan małaszyński.

pozdrawiam ;)

GhostFace

raczeej nigdy...:/ hee.
mi się on jakoś nie podoba... Brad Pitt jest duuużo przystojniejszy...

Olkka93

No, trudno mówić kiedy, może nawet nigdy.
Tam od takich aktorów aż się roi... :/

GhostFace

i chciałam jeszcze dodać że jak się postara to potrafi. widziałam go we współczesnym na spektaklu 'to idzie młodość' i teatrze tv 'rodzinny show'. pokazał że coś potrafi, chociaż może stopy myć globiszowi, który również grał w wyżej wspomnianym.

zielona_fanatyczka

**Globiszowi



za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

GhostFace

haha zabawne ;D bo rozumiem, że to miał być dowcip ? =]

cleverdaria

hehe chyba Bollywood.. Zakościelny to najgorsze dno w polskim kinie!!!

użytkownik usunięty
kubem4

zakościelny jest zimny. A idźta z takim aktorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones