Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Wszyscy się tak zachwycają jego urodą, ale ... on jest BRZYDKI!! Nie ohydnie obleśny ale dajcie spokuj daleeeeeeeeeko mu do "polskiego Brada Pitta". Opanujcie się

blablajga

To Pittowi daleko do Maćka. Ale są gusta i guściki, i o nich się nie mówi. Pozdrawiam.

Angel_a

Bez przesady, napewno Pittowi nie jest daleko do Maćka, bo po pierwsze to Maciek jest do niego porównywany a nie na odwrót. Jeżeli chodzi o aktorstwo to nie ma wogóle co porównywać bo Zakościelny jest kiepskim aktorem (co prawda tego nowego filmu z nim nie widziałam ale w tym serialu kiepsko mu granie wychodzi), a Brat ma już kupe poważnych ról za sobą w których świetnie sobie poradził więc lepiej nie porównywać, dla dobra Maćka. Jeżeli chodzi o urode no to Maciek jest Bardzo przystojny ale ma troche inną urode niż Brad więc też bym ich nie porównywała.Poza tym Brad to juz dziadziuś prawie...:)...

użytkownik usunięty
natalja01

Nie ma co porównywać..Maciek bije Brada na głowe=P w każdym razie moim zdaniem,ale sprzeczać się nie będę=) szczerze mówiąc jak dla mnie to Pitt też wcale jakimś nadzwyczajnym aktorem nie jest,a Maciek conajmniej baaaardzo niezłym (żeby nie powiedzieć świetnym;P)

hmm Zakościelny nie jest brzydki ale Brad Pitt też nie jest misterem świata wg. mnie. Ale przy Bradzie to MK wygląda jak niedoświadczony, niedojrzały podlotek

użytkownik usunięty
blablajga

"MK"??Od czego to skrót?M(acie)K?!Na pierwszy rzut oka kojaży mi się z "Mary-Kate"...;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ortalion

Brawa, brawa dla tego pana (Ortaliona)! Dobrze gada :-D

blablajga

Nie rozumiem o co Wam w ogóle chodzi. I Maciek, i Brad to przystojni, utalentowani faceci. Ale co Wam wszystkim odbiło z tym porównywaniem naszych rodzimych gwiazd do amerykańskich??? To jedna wielka paranoja!!! Dajcie z tym spokój!!! Maciek to Maciek, a Brad to Brad - dwaj zupelnie rózni faceci, Ktorzy nigdy się nie spotkają. Porównywać mozna bliźnięta!
Pozdrawiam.

Julia_1986

Chyba jesteś ślepa! Jak można nazwać go brzydkim?????? On jest piękny. Lepszy od Brada, chociaż podobny. Skoro ci się Brad podoba to Maciek też powinien.

sex_kontakt

nie. nie Brad mi się nie podoba. Tzn. jest całkiem przystojny ale to nie symbol seksy. Ja wolę takiego Edwarda Nortona a nie jakichś mięśniaków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones