Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

podobno w pokusie ( dla wtajemniczonych w stalówce) stał opartty a bar i łakomym wzrokiem patrzył sobie na przechodzące laski, moim zdaniem to straszny cwaniak, który nie potrafi sklecic zrozumiałego i zawierającego jaką głębsza myśl zdania. przekonałam się o tym oglądają rozmowy w toku z jego udziałem :):) dziewczyny coi wy w nim widzicie??!! on mi przypomina gizma z gremlinów!!!!!

kaska14_08

nie podoba ci sie?
ok.
ale to chyba twój problem a nie nasz.
pozatym wszystko co mówisz juz słyszałam w 150 różnych wersjach.
zazdrość polaków nie ma granic ;/
żałosne.
szkoda mi takich którzy w to wierzą.;/

kaska14_08

A czy po jednym odcinku jakiegoś programu i po jednym wywiadzie można powiedzieć coś o człowieku?
Nie sądzę.
A poza tym-też oglądałam ten program i uważam,że lepiej nie mówić dużo i klepać bez sensu jak niektórzy. Faktycznie wypadł w tym programie na spokojnego, trochę ponurego, i marudzącego człowieka, ale uważam,ze za to powinien dostać plusa. Bo to w gruncie rzeczy normalny człowiek jak każdy z nas,tylko cos w życiu mu się udało i stał sie sławny,ale to nie zmienia faktu,że charakteru człowieka nie zmienisz. Przez tą swoją małomowność jest tajemniczny, może nie chce zdradzac zbyt mocno swoich poglądów, nie chce mówić o życiu prywatnym,bo i po co? Przecież nie będzie skakał jak pajac na nitce tylko dlatego,że jest sławny. Ja go nie znam,ale wydaje mi sie bardzo interesującą osobą,a poprzez swoją skrytość jeszcze bardziej ujawnia się ciekawość: Jaki jest naprawde?

Pozdrawiam Cie bardzo gorąco!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones