Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

jeszcze jeden film typu dlaczego nie i tylko mnie kochaj i jego kariera aktorska skończy się bezpowrotnie... jakiś czas temu nic do niego nie miałem i czekałem co pokarze jako aktor no i pokazał że bedzie grał w każdej szmirze jaką mu zaproponują... "to jest już koniec panie Maćku":/

parker

A ja właśnie sądze, ze najlepiej zagrał ze wszystkich aktorów w "dlaczego nie" choć uważam ze film jest słaby...

parker

Nie zgadzam się !
Niby czemu sobie zakłada pętle na szyję ?
... ?
Pierwsza sprawa mężczyźni powinni brać z niego przykład, że nie tylko rola twardego gangstera da im popularność i szacunek !
Gdyby wszyscy chcieli macho ze splówą... ? Pff..
Ja rozumiem, że faceci wolą filmy akcji, gdzie coś się dzieje i jest napięcie ! Jednak wierzcie mi, że jest "grópka" kobiet, które pragną takiego faceta ! Chcą zobaczyć (w takim filmie), że facet wejdzie po rynnie dla nich, że zrobi wszystko, żeby je zdobyć.
Po 2 komediach romantycznych Maciek nie robi z siebie Don Diega z telenowel ! To LUDZIE przypinają mu łatkę !!
Druga - najważniejsza sprawa to taka, że chyba nie czytałeś z nim żadnego wywiadu ! Maciek (nie pamiętam gdzie) powiedział, że nie przyjmuje ról, które dają mu popularność, tylko takie które każą mu się sprawdzić ! Dlaczego ma gra wiecznie twardziela ? Niech 2 razy zagra amanta, a 2 razy księdza, potem jeszcze kelnera ! Niech gra, gdzie chce ! Z P. Zatorskim pracuje mu się dobrze !

Zresztą.. Gratuluję nagrody "Najpiękniejszego 2006" :) Należała się !

palisodka

Nie zgadzam się z tym że zakłada sobie pętle na szyje,jeśli jest dobrym aktrem to zagra wszystko,błąd zrobił że zagrał w ''Dlaczego Nie'' bardzo mnie rozczarował,sałbo wypadł..

tycka12

Maciej jest dobrym aktorem, ale także uważam, że źle zrobił grając z filmie "Dlaczego Nie" czy "Tylko mnie kochaj", strasznie podoba mi się rola Maćka w serialu "Kryminalni".

xmaluszekx

Nie:) W Tylko mnie Kochaj faknie zagrał;p tylko w tym Dlaczego Nie źle,może ta postać była nudna,nie wiem ale coś mnie odpycha od tego filmu,chyba on.

użytkownik usunięty
parker

TY nie masz o aktorstwie zielonego pojęcia. Z resztą: co ty tam możesz wiedzieć. Znasz się?

użytkownik usunięty
parker

1.Sam sobie załóż pętlę na szyję żeby nie zamęczać wszystkich swoimi głuuuuuupimi wypowiedźiami.
2. Pokaże pisze się przez "ż" a nie przez "rz". Normalnie wiochą od Ciebie nieźle zaleciało

moja droga martynko 506 jeżeli osoba o twoim rozumku daje 10 (maksymalną ocenę!!!) filmom takim jak Sposób na rekina czyli morska draka,dlaczego nie, Kryminalni: Misja Śląska i aktoreczkom grającym w "serii niefortunnych zdarzeń" to znaczy że masz 10 latek i lubisz bajeczki i nie potrafisz odróżnić aktora od manekina pozdrawiam Cię dziecko serdecznie

Droga Martyno, po raz drugi porządnie mnie zirytowałaś. Czy ja cię już kiedyś nie prosiłam o to, żebyś się zastanowiła nad tym, co piszesz?! I żebyś mieściła się w JEDNYM poście, drogie dziecko? To naprawdę nie wygląda inteligentnie jeśli człowiek bez przerwy potyka się o twoje posty, którymi odpowiadasz sama sobie, po znajdują się jeden pod drugim...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones