Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 310 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

..że gdy Gajos, Kondrat oraz Boguś spotykają się przy wódce, patrzą na te młode, gejowe pokolenie pseudo aktorów to nie mogą powstrzymać się ze śmiechu...

cyberborys

jak ciule z takim BRAKIEM charyzmy, talentu, z tak plastikowymi jajami robią cokolwiek w polskim kinie?

cyberborys

Otóż to.

cyberborys

Zgadzam się co do tego, że pokolenie testosteronu juz wymarlo i niestety nawet w kinie amerykańskim nie ma młodych wcieleń Arnolda, Stallone'A czy pozostałych "Niezniszczalnych", a co dopiero w Polsce, ale akurat Zakościelny łapie się na kategorie pomiędzy, no owszem nowym Linda nie będzie, ale ostatecznie da rade zagrać męskiego faceta. Nie to co jego kolega z boiska Kuba Wesolowski, który nie pokazuje nic.

anox

raczysz żartować? Zakościelny to pierwszy amant polskiego kina. W usa jeszcze są aktorzy męscy, jackman czy inni. A w polsce same takie gejusie co zrobi pociągłą twarz, zmruży oczy i on ta twarz w chmurach:D

jaalboja2

Nie, nie żartuję. Jackman też podchodzi już pod 50, a ja mówię o młodych chłopakach do 25-28 roku życia, gdzie "american boy" obecny w "showbizie" dopiero wtedy zauważa,że wypadałoby przybrać mięśni, zapuścić zarost i przestać się uśmiechać do stada nastolatek. Niestety dostajemy kino z młodymi mężczyznami, którzy są tak bardzo męscy, że najczęściej grają licealistów - mówisz: dobrze zakonserwowany, a ja mówię mało męski. Oczywiście, jestem przekonana, że są wyjątki i możemy dostać kawał chłopa, na którego widok majtki same spadają ;), ale ja też wszystkiego nie widziałam, więc faktycznie może mnie wiele omijać.
Zakościelny - owszem, amant jak się patrzy, ale ma w sobie jeszcze to "coś", co można uznać za męskie, Antek Pawlicki tym bardziej (szczególnie jak przybrał do "Big Love", a później wystąpił w "Komisarzu Alexie" - chociaż sam serial nie należy do moich ulubionych, ale niedziela z rodziną rządzi się swoimi prawami ;)), ale reszta niestety uchodzi za gogusiowatych, przesadnie dbających o swój wygląd. Może ta tzw "drwaloseksualna" moda coś zmieni, bo wolę drwala, niż wypacykowanego aktorzynę.

anox

Problem w tym, że w naszym kraju mamy mode na lalusiów obecnie. Wprowadzono mode na brody, na drwali ale nadal ci drwale to poza. wygladaja męsko ale to nie wszystko. Bycie męskim to nie tylko siwizna czy powazna twarz oraz broda, to wzrok, zachowanie mimika.

Nie wiem co ma Zakoscielny ale ty jesteś kobietą więc znasz się lepiej. Dla mnie to typowy amant.
Pawlicki ma fart bo ma urode sprzd 80 lat wiec moze grac takich powazniejszych gosci, chociaż w komisarzu wygladał wręcz dziwnie, taki na siłe powazny, męski.

Niestety polskie kino jest tak wiotkie i tak mało jest produkcji, że aktorzy muszą wbijac sie w pewien kanon, bo inaczej nici z angazu, a za coś trzeba żyć.

anox

Jeden wart drugiego. Zakościelny, Wesołowski i wielu innych, to nie aktorzy, tylko produkty "misyjnej" tv tworzącej wygodne dla niej trendy w społeczeństwie. Głównie chodzi o lokowanie produktów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones