MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Im starsza tym bardziej wyuzdana. Z płyty na płytę stawia na coraz ostrzejszy wizerunek. Nie ma się co dziwić że dwa (czy nawet trzy?) ostatnie albumy przeszły niemal niezauważone. Ludzie mają dość. Wydaje mi się że fani chcieliby zobaczyć bardziej „stonowaną” Madonne. Taką jak za czasów „Ray of Light” czy „Music”. Mam nadzieje że jeszcze nas zaskoczy.

MaliniaEscobar

O tak! „Ray of Light” to arcydzieło. Najlepsza płyta Madonny. Później równia pochyla. „Music” było jeszcze dobre ale każda kolejna płyta była coraz gorsza. Zamiast się rozwijać, tak jak napisałaś, z płyty na płytę stawia na coraz ostrzejszy wizerunek. Nie stawia na jakość a na kontrowersje.

StormWoman

Malinia bo producentem płyty Ray of light zreszta zgodzę się, ze świetnej był- Tricky z Massive Atack ! Wtedy weszła moda na trip hop i Madonna dobrego producenta podłapała! Co do jej rozwoju jako człowieka - cóż słabo! Robiąc karierę zaczęła od wchodzenia do łóżka producentom ! Wiesz, jeśli w taki sposób rozpoczynasz karierę to twoje wyuzadanie się rozwija nie twoja moralność ! Dla mnie taka Maria Magdalena Muzyki! Świetnie śpiewa fakt na niektórych płytach super , ma zmysł taneczny i dobrze się porusza - ale jej osoba prywatnie mnie odrzuca !

użytkownik usunięty
MaliniaEscobar

Taaa,dokładnie. Powinna bardziej skupić się na muzyce,a nie na tym jak mieć coraz ostrzejszy wizerunek,który staje się odrzucający dla ludzi. Popadanie w przesadę w żadną stronę nie jest dobre.

Madonna zawsze była trochę obrzydliwa, co nie zmienia faktu że niektóre kawałki ma fantastyczne.

użytkownik usunięty
ChubakaCieLubi

Pomijając już nawet jej wygląd i styl bycia,trzeba uczciwie przyznać,że jest bardzo dobrą piosenkarką. Takich piosenek jak: Get Together,Hung Up, La Isla Bonita i Frozen można stale słuchać bez znudzenia.

No i trzeba przyznać że zapoczątkowała pewien styl bycia który próbują kopiować np Lady Gaga skąd inąd też włoszka lub Milley Cyrus.

Z tym że Madonna robiła to zdecydowanie w ciekawszy sposób.

Jest dobrą piosenkarką i ma bardzo dobry głos bo bardzo przyjemnie się go słucha, nie popadła nigdy w jakieś dziwactwa jak wiele gwiazd lat 80 np Jackson czy Prince.

Ona wie co to znaczy performance i doskonale szuka ciekawych styli. Nie zanudza w kółko jedną aranżacją a jej muzyka jest różnorodna.

Najlepszym przykładem jest humorystyczny utwór z Ali G.

ChubakaCieLubi

Masz sporo racji, ale nie zapominaj, że Miley Cyrus wzoruje się też na Britney Spears :)

Joker_Dzokej

co to ma do rzeczy

MaliniaEscobar

O Madonnie mówi się, że jest za stara i powinna sobie odpuścić odkąd skończyła 35 lat.
Jeżeli czuję się komfortowo we własnym ciele i ją to uszczęśliwia, to niech robi co chce. To samo z muzyką - nikt jej nie broni eksperymentować z brzmieniem, szczególnie że Madonna się nie powtarza i każda jej płyta jest inna. Jej albumy nie odnoszą sukcesów komercyjnych, bo dyskredytuje się artystów 50+ (głównie kobiety) i oczekuje się od nich, że będą nagrywać muzykę adekwatną do swojego wieku, cokolwiek to znaczy.
Chciałabym, aby mi się chciało tak jak jej, kiedy skończę 60 lat.

Szafira

Ja cenię artystów chociaż nikt nie będzie nigdy w stanie podnieść korony Frediego Mercurego to jednak lubię puścić sobie np Ralfa Kamińskiego, Madonnę, kogoś kto wydobywa z ludzi uczucia.

Ciekawostka dlaczego w śród geniuszy artystów jest tylu gejów, otóż mężczyźni przez otoczenie są zmuszani niejednokrotnie do maskowania i gniecenia w sobie uczuć a będąc artystą trzeba je z siebie wydobyć, dlatego gejom przychodzi to naturalnie a pozostali muszą trochę pod prąd pójść.

I ja mam nadzieję pomimo że niczym się nie wyróżniam, nie wpaść w dół Polskiego hejtingu i jakiś podziałów które są w gruncie rzeczy sztucznie nakręcone.

A Twórczość Madonny czy innych artystów mi w tym pomaga.

ChubakaCieLubi

Od lat wiadomo, że Madonna jest nienormalna i umoczona satanizm, adrenochrom, pedofilia, trans seksualizm, handel dziećmi. Jej syn David Banda przebierający się za kobietę itp itd
Zwykły człowiek po czymś takim wylądował by w więzieniu, ale ona bogata wspierana przez elity bogaczy satanistów.Ona potrzebuje adrenochromu. Od dawna słychać o tym co się wyprawia przez tych bogaczy. Madonna, Clintonowie i inni… Handel dziećmi na wielką skalę.. rzygać się na nich chce! https://www.facebook.com/TerazNaTopie/videos/295737351442146

anialek36

Zgubiłeś się w internecie chyba w tak chorych teoriach, ze aż śmiesznych! Możesz w to wierzyć jak w prawdę objawiona! Ludzie tez wierzą, ze ileś lat temu jakiś chłop chodził po wodzie i zamieniał wodę w wino i wierzą m, ze jak kot czarny ci przebiegnie to pech! W różne rzeczy wierzą ! Świadkowie jechowi, ze nie możesz przetaczać krwi! Gro różnych zwykłych ludzi z szarym życiem swoim wierzy, ze gwiazdy ich dzieciństwa zostały gwiazdami i są sławne i bogate bo poją krew ludzi ! Coz wierzyć sobie możesz, nawet, ze ziemia jest płaska i ze oczy yo latarki itd - ale prawda może być zupełnie inna :)

ChubakaCieLubi

Od lat wiadomo, że Madonna jest nienormalna i umoczona satanizm, adrenochrom, pedofilia, trans seksualizm, handel dziećmi. Jej syn David Banda przebierający się za kobietę itp itd
Zwykły człowiek po czymś takim wylądował by w więzieniu, ale ona bogata wspierana przez elity bogaczy satanistów.Ona potrzebuje adrenochromu. Od dawna słychać o tym co się wyprawia przez tych bogaczy. Madonna, Clintonowie i inni… Handel dziećmi na wielką skalę.. rzygać się na nich chce! https://www.facebook.com/TerazNaTopie/videos/295737351442146

anialek36

Ok ale nie wszystko co zrobiła jest zgniłe i złe. A takie generalizowanie raczej nic nie udowadnia.

anialek36

proponuje odpowiedzieć psychiatrę i opowiedzieć i tym co madonna robi - zobaczymy jego reakcje :) Dla mnie masz początki paranoji klasycznej ! Świat jest zły , a ludzie groźni i ty jesteś w niej ofiara - tak widzi myśli paranoik ! Naprawde wierzysz, we wszystko co napiszą w internecie ?

supermarioktos

To odwiedź, kto Ci broni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones