MadonnaI

Madonna Louise Ciccone

6,9
2 677 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madonna

Moje typy to mistyczna Ray of light. A potem sentymentalna Like a Prayer i naprawde bardzo dobra i zmysłowa Erotica,kóra niesłusznie została skrytykowana.

candyboy007

do twoich wyborów dorzucę tylko z mojej strony Confession on a dance floor i American Life.

candyboy007

moja ulubiona to Confessions of a Danc Floor, Ray of Light i Hard Candy

ToySoldier

Ja lubię najbardziej "Confession on a dance floor"

Lady_von_Teschen

Music, niedoceniona Erotica, Confessions on the dancefloor, Like a virgin.

Webo

moja ulubiona - Ray of Light

za krótki

candyboy007

bedtime stories. mam niesamowity sentyment do true blue.

candyboy007

zdecydowanie LIKE A PRAYER. Dla mnie to kultowa płyta. Potem Ray Of Light i Confessions

użytkownik usunięty
JohnnY_38

Moim zdaniem to Erotica i Ray Of Light.

Ray of light, ale uwielbiam koncert z "The Confessions Tour" :D

candyboy007

Ja lubię Confessions on the Dance Floor, Ray of Light, BedTime Stories, Erotica też jest super, szczerze to mi się wszystkie albumu Madonny podobają, wszystkie są bardzo dobre :)

candyboy007

oczywiście Confessions on a Dance Floor:) i American Life ma rzeczywiście w sobie to "coś"

davidVONbarany

Like a Prayer, Ray of light, Music to chyba 3 najleposze cala reszta rowniez rewelacyjna

stawokir

Ray of Light i Bedtime stories, ale żadnej nie uznałabym za totalny niewypał

MademoiselleButterfly

RAY OF LIGHT!

AutorAutor

Bedtime Stories, True Blue, Like a Prayer i oczywiście Ray of Light;))

candyboy007

1. Ray of light (bezapelacyjnie najbardziej ambitne dzieło Królowej Popu);
2. Confessions on a dance floor (genialny powrót do estetyki disco);
3. True blue (najbardziej "hitowy" album Madonny lat 80tych);

w tym wszystkim należy także docenić brzmienie albumów Erotica oraz Bedtime Stories a także soundtrack z Evity, gdzie Madonna udowadnia wszystkim, że naprawdę potrafi śpiewać. Najsłabsza płyta? American Life.

mszustowski

Bezapelacyjnie Ray of light,Erotica, Hard Candy.

candyboy007

Witam, trudno jest obiektywnie wybrać najlepszą płytę Madonny, ponieważ każda jest bardzo specyficzna i trafia w inne gusta. Jest więc o czym dyskutować :) Królowa Popu dokonała jednak niezwykłej rzeczy - wśród tej różnorodności nie straciła własnego stylu i specyfiki. Tworzy muzykę, którą już po pierwszych taktach można rozpoznać i utożsamić z nią.
Tutaj ciekawy konkurs na forum, który odnosi się właśnie do pytania o najlepsza płytę Madonny - http://www.madmadness.pl/announces/konkurs-amazonka-pl-i-forum-madmadness-t801.h tml Trzeba odpowiedzieć na to pytanie i uzasadnić swoją wypowiedź. Do wygrania min. DVD Michaela Jacksona.

candyboy007

Ray of Light: Frozen
Like a Prayer: Like a Prayer

candyboy007

1.Ray of Light.
2.Like a Prayer.
3.Bedtime Stories.

candyboy007

Pomóżcie.
Może ktoś wie jaki jest tytul piosenki Madonny z teledysku w ktorym wystepowala w kimonie. teledysk byl w latach 1995-1999 (dokladnej daty nie pamietam). Ta piosenka jest świetna, niestety nie pamietam tytulu.

ona0408

"Nothing Really Matters";D

Bisexidryna

Tak to ta piosenka, dziekuje :D! sa jeszcze dobrzy i madrzy ludzie ;) na tym swiecie.

ona0408

Nie ma za co;DD

candyboy007

Nie wiem ;D Wszystkie są świetne.





Za krótki

zyjjeszczetroche

racja - wszystkie są świetne. Jak dla mnie American Life niedoceniona i chyba w cieniu pozostałych płytek, ale zdecydowanie dobra i inna.

VfA

Confessions on a dance floor bez wątpienia numer one, potem chyba like a virgin, niedocenione american life i chyba music ;]

candyboy007

Mi się bardzo podobało I'm breathless. Potem Confessions on a dancefloor i Madonna. ;)

candyboy007

1. Bedtime Stories 2. Erotica 3.American Life

vesper8

Confessions on a dance floor i Ray of Light

candyboy007

TRUE BLUE

i

MADONNA

candyboy007

Confessions on a dancefloor .

candyboy007

Przesłuchałem po kolei wszystkie albumy studyjne Madonny i Top 11 narzuca mi się takie:

1. Music
2. Confessions on a Dance Floor
3. Ray of Light
4. Bedtime Stories
5. Hard Candy
6. True Blue
7. Like a Prayer
8. Erotica
9. American Life
10. Like a Virgin
11. Madonna

Blue_Man

Ray of light to jej najlepsza płyta:-)

candyboy007

Confessions on the Dance Floor jest niesamowita. Arcydzieło, jeśli chodzi o muzykę. American Life też jest piorunem, ale niestety już mi się trochę przejadła.

candyboy007

1. Ray Of Light (najlepsze "Ray Of Light" i "Nothing Really Matters ;D)
2. Confession On The Dance Floor ("Forbidden Love)"
3. Music ("I Deserve It")
Madzia rządzi xD!

Szafira

1) Ray OF Lights - Madonnie pasuje bycie czarownicą jak w Frozen. Cóż wiele mówić. Genialna piosenkarka, przeciętna aktorka. Inne albuny też są niezłe ale ten podoba mi sie najbardziej.
2) Potem chyba - Music. Niby też elektroniczne dzwięki ale jakoś wiejsko się jednak robi. Może przez te cowboy -skie aranżacje clipów.
3) Na koniec powrót do ery disco z wstawkami z Abby - Confession On The Dance Floor

Erotica za podium ale też trzyma klimat. Nara.

Rahabiel

1. Ray of Light
2. Confessions on a Dance Floor
3. Madonna

kas7ia

Jakoś nie specjalnie przepadam za płytą ,,Ray of lights'' i ,,Music'' Ale bardzo lubię ,,Erotica'' i ,,Hard Candy'' oraz ,,Confessions on the dancefloor'' :D

Szafira

Po 6 latach moje podium wygląda nieco inaczej:
1) "Confessions"
2) "Ray Of Light"
3) "Like a Virgin"
"Music" i "Like a Prayer" ex aequo na 4.

candyboy007

Erotica jest genialna!Ach ten klimat! Mój były chłopak na co dzień słuchający raczej Iron Maiden za nią przepadał.Pzdr:)

użytkownik usunięty
candyboy007

Ray od light

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones