Magdalena Boczarska

Magdalena Jadwiga Boczarska

7,8
22 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Boczarska

Prześliczna aktorka. Po obejrzeniu filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny uznałem że film jest kiczowaty ale fajny. W kiczach jest czasem coś fajnego gdy każdy gra trochę jak chce. Twórcy filmu obrażali uczucia religijne, ale tak naprawdę bali się pokazać choć trochę dobrych scen erotycznych. Chociaż sądząc po plakacie Magda by się pewnie nie bała :> Jej uroda się bardzo wyróżniała od pozostałej obsady (wszyscy pryszczaci bez makijażu). Magdalena w filmie prezentowała się jak profesjonalna hollywoodzka aktorka. Podobał mi się motyw jak po scenie łóżkowej następuje chwila romantyczna, a Marcin Dorociński zamiast patrzeć na jej twarz patrzy jej w dekolt. No ale ciężko było by nie patrzeć.
Wyjątkowo dobra aktorka.

aio

No, chłopie, zgadzam się z Tobą w 110%. Madzia jest super, aczkolwiek jako Arletka w Lejdis nie robiła takiego wrażenia. Jeśli chodzi o film też mamy podobne odczucia - 2 godziny relaksu.

arturnafciarz58

nie jestem co prawda mężczyzną, żeby oceniać jej uroki, ale jesli chcecie zobaczyć, jak bardzo seksownie wygląda to wybierzcie się na Boeing Boeing...do studio Buffo - strój stewardessy i szpilki chyba z 15 cm;)
Poza tym - świetna rola;)

arturnafciarz58

Puczi masz rację! Za Boczarską nie przepadam wcale, ale Boeing Boeing i te szpile to wyczyn. Chłopaki, tam będzie co podziwiać. Do Buffo marsz!

marcysia68

Bo czasem warto zamienić wielki ekran na deski teatru! Naprawdę - tam można prawie dotknąć;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones