Magdalena Boczarska

Magdalena Jadwiga Boczarska

7,7
22 157 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Boczarska

Rewelacyjnie zagrała w filmie "Różyczka" . To zdecydowanie jej najlepsza rola i na pewno nie ostatnia. Myślę, że nas jeszcze pozytywnie zaskoczy. Nie jej wina, że wcześniej obsadzano ją w głupich polskich komedyjkach, ponieważ takie są realia w polskiej kinematografii.

eplot___

Zależy co masz na myśli mówiąc "polska kinematografia". Głupie komedyjki wg mnie do niej nie należą. Myślę, że wielkiej kariery Boczarska nie zrobi. Wiele aktorek zaczynało od komedii dla mało wymagających widzów, potem zdarzyła się jakaś większa rola w poważnym filmie (to, że sceny rozbierane były tak częste i tak rzucające się w oczy, wcale jej nie pomoże), a potem znowu parę cienkich filmów i koniec kariery...

aska_rybnik

Ja mam nadzieję, że nie będzie tak jak mówisz. Wg. mnie od czasu "Lejdis" gdzie grała po prostu kiepsko bardzo się rozwinęła aktorsko i w "Różyczce" zagrała naprawdę fajnie. A figura też świeciła golizną a nadal ma się całkiem dobrze. Zresztą wygląda na fajną dziewczynę.

eplot___

Kapitalnie wypadla jako laska z lat 60-tych w filmie "Rozyczka". Na ulicach widac, ze sporo elementow mody z tamtych lat powrocilo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones