Magdalena Boczarska

Magdalena Jadwiga Boczarska

7,8
22 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Boczarska

Jak w temacie ta miernota aktorska wykorzystuje sławę zdobytą dzięki nam , widzom do kreowania polityki i wpływania na naszą świadomość polityczną. Niestety jest jedną z bardzo wielu obecnie pseudo aktorzyn , którzy zamiast zająć się swoją aktorską powinnością to zajmują się polityką. Nazbierało się za dużo w tylnej części ciała . Myślą o nas , normalnych ludziach jak o nic nie wartościowych pajacach i przygłupach. Kreują się na wielkich mistrzów prawdy.
Takich miernot nie powinniśmy dłużej nazywać aktorami i najlepiej zapomnieć o nich. Nie oglądać więcej , nie płacić za bilety, nie pomagać im w zarabianiu .

eiger002

Aż tak boli, że sławna doceniana aktorka ma swoje zdanie i je publicznie wyraża. Problemem jest to, że nie powtarza bogoojczyźnianego bełkotu? Twoje oceny dopiero świadczą o tym jak bardzo widz może patrzeć na sztukę przez pryzmat polityki. 10 za fil Smoleńsk czy 10 dla Dominiki Figurskiej, która dotąd nie wsławiła się jakaś dobrą rola to dopiero żart.Podobnie jak zaniżanie ocen dla Wajdy czy Holland. Na całym świecie jest tak, że aktorzy, sportowcy, artyści angażują się w kampanie społeczne czy polityczne. Zelnik, Łobonarska czy Łaniewska to też robią. I mają do tego prawo.

michla26

Dobrze, że wiesz jak się pisze "boli" czy też "ból". Bo Pani Magdalena wspiera(ła) takich co to słowo piszą jako "bul". I że mają "nadziejie" hahah :) Dla mnie jest to sygnal, że chyba chce, żeby Polska była prowadzona wlasnie takich "mądrych" ludzi. No nic. Polityka to sprawa indywidualna. Każdy ma prawo do swojego zdania. ALE akurat też nie lubię, żeby mi ktoś mówił na kogo mam głosować.

GoHa

Możesz iść na " obiat" albo też przejśc z ziemi wolskiej do Polski. Nie zapomnij przy tym o Katarzynie. Zapytasz jakiej? Wielkiej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones