Magdalena Boczarska

Magdalena Jadwiga Boczarska

7,7
22 178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Boczarska

Witam, określę to tak, dramatycznie to wygląda jeśli najpiękniejsza polska aktorka jaką jest Magdalena Boczarska jest niezauważana przez media. A brukowce rozpisują się na temat Ani Muchy. Ludzie gdzie Wy macie oczy ?????? Doskonała z ciała !!!!!! Wibitnie utalentowana !!!!!! Ale jej grzechem jest że nie robi wokół Siebie rozgłosu ????? Żenada dla znawców, a cała reszta ma chyba oczy w przysłowiowej "DUPIE" Współczuje braku gustu. A ludzi podziwiających talent i urodę Magdy pozdrawiam.

Jeśli jest Fanklub Magdy Boczarskiej to chcę sie do niego zapisać !!!!! A jak nie ma to muszę go stworzyć.

kar4you

Mam podobne zdaniem, cenie Ją za talent aktorski.. no i ta uroda. :)

kar4you

żenadą to są jej role, ona tylko umie pokazywać gołą dupe, brak w tym jakiejkolwiek gry aktorskiej, mówię to na bazie filmów jakie z nią widziałam.

Szmminka

ciała doskonałego też nie ma, nie przesadzaj. Jest śliczna z twarzy, to fakt, widziałam ją póki co tylko w "Idealnym...", więc na temat talentu się nie wypowiadam.

Binula

Jest piękna absolutnie.

Bez wahania podpisuję się pod określeniem "Najpiękniejsza polska aktorka".

Co do jej talentu, też nie mam już wątpliwości.

"RÓŻYCZKA" to rola koncertowa, zasługująca na najwyższe uznanie.

Polecam.

AutorAutor

piękna, ma w twarzy coś fascynującego ;)

kar4you

kar4you ja to bym się cieszyła, że Magda nie jest lansowana w tanich brukowcach, bo takie to tylko zeszmacic potrafią, a nie dopomóc. Nic mnie nie obchodzi co myślą fani Muchy, Przybylskiej czy Włodarczyk, bo jedna schudła, druga skacze po reklamach, a trzecia wygrała coś tam. Ładne i zdolne to są właśnie Boczarska, Agnieszka Wagner, Ula Grabowska, Tamara Arciuch czy Gosia Socha, a Żmuda i Przybylska to się mogą schowac.

kar4you

Przepiękne oczy i głębokie mądre spojrzenie. A jako kobieta jestem obiektywna :P Pozdrowienia dla fanów Magdy. :)

VelvetAngel

I te kurwiki w oczach :)nastepna aktorka ktora probuje sie promowac pokazywaniem dupy i wmawiajac przy tym ze gole cialo to tylko taki zabieg artystyczny. Kiedys popularna aktorka ktora rowniez budowala swoja kariere na pokazywaniu ciala byla Kasia Figura. Tylko jej sie juz to znudzilo ciekawe tylko kiedy sie to znudzi Boczarskiej...

VelvetAngel

zadna kobieta nie jest obiektywna, a juz na pewno nie, jezeli chodzi o ocene innej kobiety;-)

Binula

Jestem pod jej wielkim wrazeniem po seansie "rozyczki" - naprawde mozna sie nabawic kompleksow ogladajac naga Boczarska ;)

A w dodatku jest AKTORKĄ , potrafi GRAĆ w przeciwienstwie do wielu polskich szołbiznesowych występujących

kar4you

Oglądam sobie w teatrze komedię "Boeing, boeing" aż tu nagle na scenie pojawia się stewardesa z Lufthansy. Szczęka mi opadła i już do końca spektaklu się nie podniosła. :-) Myślę sobie KTO TO JEST ?? Nigdy nie widziałem. W końcu znalazłem w necie - Magdalena Boczarska. Po tych pozytywnych komentarzach dotyczących jej urody upewniam się, że mi się nie przywidziało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones