Magdalena Boczarska

Magdalena Jadwiga Boczarska

7,7
22 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Boczarska

szkoda że jest taka brzydka.





Dixiee

chyba zartujesz, w idealnym facecie dla mojego mezczyzny bardzo mi zaimponowala, cudowna dziewczyna :) zycze jak najwiecej ambitnych ról!

galan90

człowieku ! oglądnij sobie Różyczkę ! ,później się wypowiadaj ,Magda może nie jest najpiękniejszą kobietą na świecie ,ale według mnie ma to coś + piękne piersi i świetną figurę, czego chcieć więcej od kobiety w jej wieku :D Bardzo mnie kręci ! Buziaki Madziu mmmm :*:*

ps. moja kumpela także była pod wrażeniem jej urody :)

sunnyrussel

czego więcej chciec od kobiety w jej wieku??? To dla Ciebie kobiety 30+ to już większość do lamusa?

sunnyrussel

co to znaczy w jej wieku haha? dobre sobie;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kto

Jak Jezus.

Dixiee

Madzia jest ładna,mnie sie podoba.

mrs robinson

jak głupia jak żarty Strasburgera

e-kon03

*jest głupia/....

Dixiee

chyba brzydkiej baby nie widziałeś dawno, jak dla mnie ładna kobieta, nic szczególnego, ale powiedzieć o niej, że jest brzydka, dziwne...

800dpi

a przepraszam nie zauważyłem, że jesteś kobietą to zmienia postać rzeczy (patrz. nie czytaj postu z góry xD)

Dixiee

no cóż

Myślę że jesteś kolejną zazdrosną brzydką nastolatką lub zapuszczoną kurą domową która wylewa swoją żółć w necie.

Mogę się założyć o to, że w jednej trzeciej nie dorównujesz urodzie Pani Magdy. A już na pewno nie będziesz miała jej figury po 30

Pani Magda to bardzo dobra aktorka i piękna, seksowna kobieta - a to nie zawsze idzie ze sobą w parze.

Dixiee

Ja tam od razu sprawdzilem sobie Twoj profil, aha kobieta, kolejna zazdrosna, od co. Moj komentaz do twojego postu jest zbedny.
Dodam tylko od siebie, ze dla mnie akurat ten typ urody to jest absolutne 10/10.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dixiee

Ja też nie wiem o co chodzi autorowi tematu.
Według mnie może nie jest cudowna, ale jako kobieta, moge z czystym sumieniem przyznać, że "ma w sobie coś" i według mnie należy do atrakcyjnych kobiet.

Chciałabym usłyszeć od autora co mu się w niej nie podoba/....
Bo skoro ona jest BRZYDKA , to w takim razie co powinna mieć wg niego kobieta PIĘKNA!

Dixiee

hahaha, pozdro dla was i dla teorii, że skoro śmiałam skrytykować kogoś kto wam się podoba - sama jestem obrzydliwa :*

piękne kobiety to Blake Lively, Penelope Cruz, Angelina Jolie, Natalia Oreiro oraz wiele innych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Litr_na_dwoch

za to ja nic nie przypuszczam na Twój temat - ja po prostu wiem, że jesteś prostakiem :)

Litr_na_dwoch

Ty się leczysz?

Dixiee

brzydka? haaaaaaaa! w żadnym wypadku, jest co najmniej ładna, nawet bardzo ładna, tylko nie zawsze tak wychodzi...

elo84

o Boże.. teraz będą się rozprawiać nad tym, czy ktoś jest brzydki czy ładny... Jak dla kogoś ktoś jest brzydki to co z tego? niech sobie będzie.. a jak ładny to i co z tego? dzieciuchy,.. idźcie lepiej do piaskownicy ...

Mloda_Sowa

młoda sowa się odezwała, codziennie pewnie się wykłóca z koleżankami na trzepaku, który to aktor jest ładniejszy, a na forum się mądrzy !

Dixiee

Kompletnie sie nie zgadzam, wg mnie to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek i w ogóle kobiet. No coż gusta są różne.

Dixiee

twarz ladna, moze nie powalajaca, ale ciałko pierwsza klasa;)

Dixiee

zgrabna, ale rysy twarzy dość wulgarne (przepraszam, jeśli kogoś uraziłam)

czekina

dlaczego wulgarne..mnie sie wydaje ze dosyc "klasyczne"

uriel24

klasyczną urodę to ma Monica Bellucci

czekina

wydaje mi sie ze Magda jest do Belluci troche podobna wlasnie z twarzy

uriel24

a moim do Zamachowskiego
och, wkręcasz mnie

czekina

nie wkrecam uwazam ze Boczarska jest atrakcyjniejsza od bellucci , lubie ten typ urody po prostu

Dixiee

Noo, chyba TY

Dixiee

Dixiee zainwestuj w brye bo chyba ci wzrok nie domaga

Veronica86

Ty powinnaś za to zainwestować w jakieś zajęcia z tolerancji, ponieważ nie wiem jak można podniecać się tak tym, że powiedziałam, że jakaś babka jest brzydka - MOIM ZDANIEM! Masz swój gust i odczucia więc ciesz się nimi, nie czepiając się innych.
Dodatkowo, napisałam ten post dość dawno i przyznaję, że jest beznadziejnie głupi i pozbawiony sensu, ale chyba nie da się tego usuwać.
W sumie nie wiem nawet czemu wydałam taki skrajny osąd, jest przeciętna i tyle, nie odrażająca.

Dixiee

Ktoś tym tematem leczy swoje kompleksy. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones