Magdalena Kumorek

7,1
3 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Kumorek

Niezapomniana Agnieszka Dunin

użytkownik usunięty

Zawsze lubiłam ją w tej roli,a zarazem wolałam od Anety Todorczuk,co nie znaczy,że druga odtwórczyni grała źle,ale według mnie Magda Kumorek grała od niej bardziej przekonywująco i naturalniej. Wielka szkoda,że odeszła po 2 latach,bo postać Agnieszki dużo straciła po zmianie aktorki.

zgadzam się w 100 % po odejściu Pani Magdaleny Kumorek ten serial powinnien być skończony a nie ciągany na siłę. Po odejściu Pani Magdy nie oglądałam tego serialu i od 2004 do 2011 roku musiałam czekać na to aż Pani Magdalena Kumorek zagra główną rolę,wielka szkoda że po zakończeniu serialu ,, przepis na życie " Pani Magda gra małe rolę to Pani Magda powinna być częściej obsadzana a nie ciągle Kożuchowska .

użytkownik usunięty
kinomanka_13

Pamiętam,że później ileś lat po jej odejściu,postać Agnieszki zeszła na dalszy plan. Chyba zabrakło ciekawych wątków. Scenarzyści postawili na inne postacie. Szkoda,bo uważam,że to dobra aktorka,ale miała swoje powody,aby odejść z obsady. Nie krytykuję jej decyzji. Wiesz,z jednej strony to dobrze,że nie pcha się wszędzie jak niektórzy. Wszystko z umiarem,tak aby nie grały do znudzenia stale te same osoby.

ja bym nie była znudzona gdyby Pani Magdalena Kumorek występowała cały czas bo to moja ulubiona aktorka od czasów serialu ,, Samo życie " ja , moja serdeczne znajome Małgosia i Wioletta też je bardzo lubią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones