Magdalena Różczka

6,8
15 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

nie wiem tak mi sie wydaje jak na nią patrzę, kompletnie nie ma nic w sobie!

użytkownik usunięty
Largo_20

a dla mnie jest baardzo seksowna, kobieta z krwi i kości. I do tego dobrze gra .

całkowicie zgadzam się z LaRgO. Ona totalnie nic w sobie nie ma

Lord_Sith

......... i do tego beznadziejnie gra, jeżeli to w ogóle można nazwać grą

Lord_Sith

całkowicie się z Tobą zgadzam, Przemek. Świetna dziewczyna

Lord_Sith

:] razem ze Stenka nadaje sie do mieszania bigosu a nie do filmu (bez obrazy) wole Przybylska czy Dereszowska :)

zmijekUK

niektórzy wolą Angelinę Jolie...

zmijekUK

Idioci,świetna aktorka i do tego śliczna

Largo_20

asesualna? może najpierw naucz się na klawiaturze pisać ;/

midori_

Miało być aseksualna to tzw. literówka, pójdziesz do szkoły kiedyś to się nauczysz bhaha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Largo_20

Odezwał się... paszczur. :) Sam na pewno nie jesteś lepszy, a będziesz narzekał na jej urodę. Nie wiem, ty księżniczki szukasz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Largo_20

Ale z ciebie bufon. Się nadajesz na paradę równości... Przyznaj sobie, że walisz sobie gruchę na widok Pudziana albo innego faceta, bo na pewno są w twoim TYPIE.

hulk93

Po waszych wypowiedziach to widzę że macie po 12-14 lat bhaha więc wszystko jasne nigdy laski nie mieliście dlatego wam się byle jaki paszczur podoba he a do tego pewnie jesteście razem blisko chłopaki hehe pedały

Largo_20

12 czy 14 lat to spędziłes w pedalskiej komorze zamknięty z innymi pedałami i juz chyba zapomniales jak wyglada kobieta koczkodanie.

Largo_20

Yhym, ciekawe, która chciała takiego ryżego bufona jak ty, pedale.

użytkownik usunięty
hulk93

wiecie co? przestancie juz o tej urodzie. O gustach sie nie dyskutuje. Ta strona jest po to zeby oceniac gre, a nie urode. Moim zdaniem oceniacie ja tylko na podstawie urody. A jak mowicie ze ona jest kiepska aktorka, to jakim niby prawem to mowicie. czy skonczyliscie jakas szkole dla aktorow ze wiecie kto jest dobrym aktorem a kto nie? Piszecie co wam tylko do glowy przyjdzie a na graniu wcale sie nie znacie. Mozecie napisac, ze jej nie lubicie i nie lubicie ogladac jak gra, ale mowic ze jest kiepska aktorka? Nie mozecie tak mowic bo sie na tym nie znacie. Ci ktorzy sie znaja uwarzaja ze gra swietnie, a wy mozecie sobie dalej dyskotowac, ktory z was jest pedalem, ale nie mozecie mowic za wszystkich "tej pani juz dziekujemy" to tylko ty takk gosciu uwazasz, wiec nie wypowiadaj sie tu za wszystkich. Powinno sie to odbywac tak: ja uwazam ze jest dobra aktorka./ a mi sie nie podoba jej gra.

Wiesz, całkowicie się z Tobą zgadzam.
Ale Magdalenę Różczkę oceniają źle wszyscy Ci, którzy zazdroszczą jej i dobrych ról, dobrej gry aktorskiej i urody. ;)

Largo_20

Zgadzam się w pełni, nic nie ma w sobie i jest aseksualna. A dodając coś od siebie, bardzo denerwuje jej rola w Oficerze, Oficerach itd... Ma lekkiego zeza ;).

_Rutek_

aseksualna? doszliście do tego oglądając filmy ze swoim chłopakiem? ;)

_Rutek_

Zeza to masz Ty, jeżeli ją postrzegasz w taki sposób.

hulk93

LUDZIE ! Tu na forum kazdy moze wyrazic swoje zdanie wiec weźcie się nie bluzgajcie za to ze ktoś nie lubi tego co lubicie wy !
I weźcie się nie czepiajcie literówek-każdemu się moze zdarzyc.
A wg mnie Różczka idealnie pasowała do swojej roli w Lejdis :) A zdjęcie na profilu na serio mogło byc lepsez !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones