Magdalena Różczka

6,8
15 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Różczka

mam pytanie do kadry profesorskiej z Akademii Teatralnej - czy panstwo sa slepi i glusi? Do szkoly aktorskiej przyjeliscie i pozwoliliscie ja skonczyc osobie, ktora cierpi na gum smile oraz pelnoobjawowy szczekoscisk...? Do tego talentu za grosz...

użytkownik usunięty
normajeane

Nawet jeśli ma ten gum smile, to co - zabrania jej ukończenia szkoły aktorskiej. Oświeć mnie ktoś, jeśli się mylę, bo mi się wydaje, że nie. Poza tym bardzo lubię jej uśmiech, jest czymś czym ją wyróżnia.

Czytaj ze zrozumieniem... Warunkiem koniecznym dostania sie i ukonczenia Akademii Teatralnej powinien byc talent - owego ta pani nie posiada. Dyskwalifikujace, nawet jesli sie ow talent posiada, powinny byc wszelakie defekty, takie m. in., ktore owa pani ma, czyli gummy smile oraz szczekoscisk. Ewentualnie kadra profesorska powinna poinformowac kandydata/kandydatke, aczkolwiek wylacznie tych obdarzonych talentem aktorskim, iz zostana warunkowo przyjeci, o ile w ciagu np. roku zniweluja defekt. Tak np. bylo w przypadku wybitnego aktora - Janusza Gajosa, ktory cierpial na zeza rozbieznego... Wiec o czym my "mowimy"...

użytkownik usunięty
normajeane

Oczywiście, talent powinien być warunkiem do dostania się i ukończenia szkoły teatralnej. Wiem, że podstawowym „narzędziem” pracy aktora jest jego ciało, ale defekt u pani Magdy w postaci gum smile, czy też szczękościsku, mnie osobiście nie przeszkadza. I tak jak mówiłam, jest to element, który wyróżnia Róźczkę na tle innych aktorek.

Interesujacy tok myslenia... Rozumiem, ze zgodnie z nim (tokiem myslenia Twym), im wiekszy defekt tym lepiej dla aktora/aktorki, gdyz "dzieki" temu bedzie sie ona lub on "wyroznial na tle innych"? Od razu zatem czynmy aktorami ad hoc osoby z warga Habsburska, sepleniace, z wytrzeszczem oczu, z garbem oraz chrome....

użytkownik usunięty
normajeane

Nie, czytaj ze zrozumieniem. Wypowiadam się tu wyłącznie na temat pani Magdy i wyłącznie na temat gum smile. Mnie jej defekt nie przeszkadza i tyle, Tobie przeszkadza i ok. Każdy ocenia, jak chce, każdy ma swoje zdanie. ;)

normajeane

Właśnie... Ja też ciągle zadaje sobie to pytanie, jakim w ogóle cudem ona skończyła szkołę aktorską.

normajeane

Żal mi ciebie, zamiast krytykować innych rusz dvpe i pokaż na co Ciebie stać, mądra jesteś przed komputerem wypisując głupie komentarze, a sama pewnie zapi3rdalasz w jakimś warzywniaku albo poprostu masz 15 lat:D
Zazdrość ludziska w was kipi, żal.

użytkownik usunięty
panciowojcik

dokładnie :D ale taki właśnie jest naród polski, zawsze narzekający i krytykujący i nic się na to nie poradzi ;)

Zacytuje teraz słowa z filmu "Rozpustnik", "Są dwa typy ludzi którzy chcą zaszkodzić innym, zazdrośni i głupcy, głupcom kiedyś przejdzie, zazdrosnym nie".

użytkownik usunięty
panciowojcik

Chyba będę musiała zapisać sobie ten cytat :P sama prawda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones