Maggie GraceI

Margaret Grace Denig

7,1
10 945 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Grace

Jak myślicie, która postać była ciekawsza, ładniejsza? Ja stwiam na Shannon aczkolwiek Claire też bardzo lubię.
P.S. Zdjęcia faktycznie jest brzydkie.

b_davis

No cóż, obie lubię/lubiłam tak samo. Teraz oczywiście bardziej Calire ze względu na Charliego. :D Mam nadzieję, że będą razem. Ale naprawdę szkoda mi było, gdy Shannon umarła, bo była świetna. Szczególnie dlatego, że była z Saydem... :D Tak - jestem maniaczką par w tym serialu. :D :D :D Ale ogólnie chyba bardziej lubię Claire.

b_davis

Wolę Claire, uwielbiam ją! Jest śliczna, ma dość dziecinną urodę. Natomiast z charakteru przypominam Shann a co do jej wygladu - te dlugie nogi i sliczne wlosy - cudna!

b_davis

Jako że Shannon została zabita, Claire jest ciekawszą postacią :D
Ale Shannon jest ładniejsza. :)

b_davis

Claire! I w jednym i w drugim. Claire rzl!!!!!!

_Anya_

Zdecydowanie Claire!!!! Shannon jest brzdka jak noc!

Sachi

Spadaj niedorobie, głupia pusta krowa. Ty wygladasz jkak wieprz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

dzieciakzklasom

Właśnie masz racje dzieciakzklasom. Sachi sama jest brzydka. Pewnie waży sto kilo a na twarzy pełno pryszczów.

b_davis

zDECYDOWANIE zSHANNON. cLAIRE tO fRAJERKA, kTORA wSZYSCY mUSZA RATOWAC. sHANNON kILKA rAZY pOMAGALA mIN. pRZETLUMACZYLA sLOWA dANIELLE.

____50

Lubie obydwie. Szkoda że odeszła. Scenarzyści popełnili WIELKI błąd

Malazaa

Claire jest sto razy lepsza od zapatrzonej
w siebie Shannon!! A poza tym Shannon jest
taka WIEEEEEEEEEEEEEELKAAAAAAA że nawet Saiyd
wydaje sie przy niej malutki...:/
A Claire jest taka drobiutka,śliczna,kochana:)

Malazaa

Mi się bardziej podobała rola Shannon.. była bardziej tajemnicza...W ogóle Shan jest łdaniejsza...A co do Claire to jakoś mi na nerwy działa.

b_davis

Shannon. Aczkolwiek Clarie nie jest zła...

b_davis

Jasne że Shannnon 10000 razy lepsza i ładniejsza .

Magdam93

Zdecydowanie Shannon !!! Jest najładniejszą dziewczyną z całego serialu !!! I w ogóle szkoda, że już na początku drugiej serii LOST-a została zastrzelona :( A za Claire nie przepadam, denerwuje mnie troche.

b_davis

Zdecydowanie Shann, aczkolwiek Claire też bardzo lubię. ;)

b_davis

ładniejsza była raczej Claire, ale i tak wole Shannon.

nosferatu_chan

Claire zdecydowanie z charakteru i wyglądu ;] Shann to była totalna maniura barbie zapatrzona w siebie egoistka.

b_davis

oczywiście że Shann xD. ogólnie Emilie jest ładna, ale w filmie tak jakoś ją oszpecili, przez co Claire wcale mi się nie podoba. ale nie musi mi sie przecież podobać xD ... ^^

b_davis

Shannon ładniejsza, ale obie postaci są ciekawe. Szkoda, że Shannon zginęła bo liczyłem na to, że wyjaśni się widmo Walta które się jej ukazywało. A co do Claire to powiem, że z sezonu na sezon było jej coraz mniej, ale powraca do 6 sezonu i na pewno pokażą coś super.

b_davis

Shannon jest nieporównywalnie ładniejsza! Która postać jest ciekawsza??? Hym..... ja jestem zapatrzony w Shannon, ale Claire jest dobrze zagrana przez Emilie de Ravin.

eMCe_7

oczywiście że Shannon :D
za krótki <br/>

jamros11

Claire ;)

b_davis

Moim zdaniem o wiele ciekawsza jest postać Claire. To moja ulubiona bohaterka, jest śliczna i bardzo fajna, od razu wzbudza sympatię i jej wątek jest interesujący, zaś Shannon bardzo mnie irytowała, to była taka egoistyczna lalka Barbie.

użytkownik usunięty
b_davis

Shannon była ładniejsza, ale Claire jest bardziej interesująca;]

użytkownik usunięty

w ogóle to aktora grająca claire miała pierwotnie grać shanon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones