Marcia CrossI

Marcia Anne Cross

8,9
2 135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcia Cross

Zaraz po Gabrieli ;DD
Ma w sobie coś no i te rude włoski;p

Miyuki-chan

Bierz pod uwagę ze Eva Longoria jest młodsza. Myśłe, że Eva nie bedzie się aż tak dobrze trzymała wieku 48 lat jak Marcia :P

paula_kaprys

Być może,ale tak ogólnie to dwie zupełnie inne urody.Marcia to chłodna piękność,elegancka,dojrzała i wyrazista kobieta.Natomiast Gabi to urocza,słodka latynoska z pazurem ;DDDDLubie ją za ten jej paskudny charakter,ale ma też talent komediowy i często gęsto jest powodem komicznych sytuacji ;DDD

Miyuki-chan

No fakt, że ma pazur :P

paula_kaprys

nie przeczę, że aktorka ma coś w sobie, ale daleko jej do piękności :D:D oj daleko

Private_Witt

nie zgadzam się, jest cudownie, bosko piękna

Miyuki-chan

Dla mnie najładniejsza.

Miyuki-chan

Uwielbiam ją w roli Bree!!! Chociaż jestem na końcówce 5 sezonu <3 zobaczymy jak dalej :)Dla mnie jest chyba na równi z Gabriel albo nawet na miejscu 1 :)

Miyuki-chan

Zjawiskowa piękność, naprawdę można na nią patrzeć całymi dniami.

HeatherSweet

jest cudowna!

Miyuki-chan

Potwierdzam :)

Miyuki-chan

Marcia jest piękna! ;)

aneciulka

też tak sądzę! :)
tzn. mój ulubiony typ urody, to oczywiście Gabi, ale sama jestem w szoku, że tak bardzo do gustu przypadła mi Bree :)
Uważam, że jest cudowna, szczególnie teraz,kiedy ma już długie włosy i nosi okulary, wygląda rewelacyjnie.

Był taki odcinek, chyba w końcówce 4tej serii, kiedy wybrała się z Katherine do strzelnicy, miała tam włosy tak związane "gładko" i czarny golf, prosta "stylizacja",ale ja właśnie wtedy zobaczyłam, że jest nieziemska! :D

dirtyheaven

Dla mnie Marcia jest najpiękniejsza na równi z Julianne Moore :) Uwielbiam taką urodę, blada cera, rude włosy, zielone oczy :)

baasienkaaa

Nie tylko oczy ma ładne. [ wyłączyć filtr]
http://www.dailymotion.com/video/x3o2h8_marcia-cross-topless-hot-scene-very_redb and

baasienkaaa

Marcia i Julianne, moje dwa ukochane rudzielce!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones