Mariusz Jakus

7,8
11 880 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Jakus

jest to jedyna nadzieja nowej seri serialu fala zbrodni,
znakomicie gra postać złego policjanta

Kami122

Przyznam uczciwie, że oglądając Go w 'Samowolce' miałem ochotę rozwalić mu machę za sadyzm, jakim się wykazywał !! Nie wiem, na ile Jego rola w 'Fali zbrodni' jest negatywna (bo i takie opinie słyszałem), ale nawet, jeśli negatywną jest to takich 'bydlaków' w pełni popieram - nie cacka się z bydłem - robi i myśli bez ogródek, co uważa !!! Moja ocena: 100/10. Śmieszne to lub nie, ale właśnie oglądam odcinek 'Fali Zbrodni' w której Rafalski został zastrzelony i jakoś tak przykro mi się zrobiło, jakby zginęła prawdziwa osoba, a nie tylko bohater filmu. Przykre to o tyle, że zniknął tym samym jeden z lepszych (jeśli nie najlepszy) bohater 'Fali Zbrodni'. Przykre, bo, przynajmniej dla mnie ten serial już nie będzie taki sam.

cOOba

pociesze cię jego bohater przeżył to postrzelenie,
a co do filmu Samowolka to twoje odczucia świadczą o jego znakomitej grze, a w fali zbrodni jego postać jest nie tylko pozytywna ale również bardzo zabawna (przynajmniej dla mnie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones