Mariusz Jakus

7,8
11 888 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Jakus

mariusz jakus

użytkownik usunięty

uważam, że mariusz jakus to bardzo dobry aktor.powinien być bardziej doceniony przez ludzi ktorzy angażują do filmów aktorów.moim zdaniem teraz w filmach grają ciągle ci sami aktorzy co jest już nudne.cały czas w telewizji są te same twarze tylko role się zmieniają.trochę mam dosyć tej monotonii.Mariusz jest super aktorem i ciekawym człowiekiem,który jest taki sam jak każdy inny człowiek.Kiedyś przez przypadek spotkałem go w jednym z łódzkich lokali na ul. Narutowicza(GRILLBAR BUŁA) i bardzo dobrze nam się rozmawiało.podobało mi się to że nie robiłz siebie niewidomo kogo tylko naprawdę jest normalnym facetem i bardzo fajnym człowiekiem.

użytkownik usunięty

popieram przedmowce choc nie znam go osobiscie podobaly mi sie jego role m.in. w filmie krotkometrarzowym meska sprawa, w serialu fala zbrodni czy tez ostatnio w symetrii.

użytkownik usunięty

A i owszem.Mariusz to naprawdę świetny aktor, i chociaz jego filmografia nie jest wcale taka mała, jest go o wiele za mało na ekranach.Ludziom zaczynaja sie "przejadać" ciągle te same twarze!:-)))
Kafka_;)

Szkoda,że obsadzany jest głównie w rolach wszelakich drani i cyników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones