Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 539 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Pan Marlon Brando jest na 33 MIEJSCU !
To są chyba jakieś kpiny...
3 miejsce to minimum

użytkownik usunięty
krzycho123

trzecie to dla niego za wysoko

1-powinien być !

Patologia546

Popieram

Young_Brando

Może pierwsze nie ale w pierwszej piątce powinien być.

kamilxmas8

A kto miał większy wpływ na kino XX wieku i większość najlepszych aktorów? Kto miał większą charyzmę i był większą ikoną? To chyba oczywista oczywistość jak mawiał klasyk

krzycho123

agree.

annikhonore

I co on takiego zrobił? No tak zagrał Ojca Chrzestnego a przecież tam sama elita przez duże E, jak dla mnie gra sztywno rola w filmie coppoli akurat do niego pasowała ale to aktor powinien dostosować się do roli a nie rola do aktora podobnie jest z pacino. są o wiele lepsi aktorzy od nich nawet na polskiej scenie.

Nipto

on ma przecież wade wymowy! jego bełkot przy wydawaniu głosu jest straszny. Jest wielu lepszych aktorów, a w ojcu chrzestnym mimo, że jest głównym bohaterem to rzadko się pokazuje.

Nipto

fachowa obiektywna opinia na podstawie jednego filmu. sięgnij po pionierki z lat 50. i zahacz o 60., to może będzie sens, by pokusić się o bardziej wnikliwą dyskusję.

annikhonore

Widzę że sporo wnioskujesz z jednego zdania, próbujesz się wywyższyć polecając mi te filmy?
Oglądałem i szczerze nie popadłem w zachwyty samą grą najpierw sztucznie wyglądająca nad-ekspresja później znowu odwrotnie, miał kilka dobrych ról ale z większością się nie komponował. Ludzie wybierają sobie ikony zazwyczaj
przez jedną rolę Brando - Ojciec Chrzestny 50% ludzi na filmwebie pewnie nie widziało innego filmu w którym grał
ale jak ktoś powie jego nazwisko to mistrz nad mistrze bo grał u Coppoli.
Podobnie z Waynem król westernów tak się przyjęło w sumie tylko w takich filmach grał ale czy naprawdę był taki dobry?
Spytasz kogoś kto widział może z jeden film w którym grał ale da się za niego "pokroić".

Nipto

nie wiem czy polecanie filmów jest wywyższaniem się (?!). nie ma tu nic ze zgryźliwości. po prostu wskazówka spowodowana powierzchowną opinią. (jak inaczej interpretować Twój skromny wcześniejszy wpis ??)

Nipto

Widziałem ojca i kilka innych filmów z nim żeby nie skłamać ponieważ nie lubuję się w starym kinie ale to co widziałem wystarczy do oceny 9/10 bo na pewno miał wielki talent.Chociaż nasz ranking to ranking top czyli najbardziej popularnych aktorów obecnie a niekoniecznie najlepszych...Ale fakt faktem że to śmiesznie wygląda jak np Somerhalder jest dwudziesty któryś a Brando i wielu innych jest grubo poniżej.

Nipto

Rola do niego pasowała?! ;D
Wymyślił sobie tę postać od początku do końca! Do tej pory był znany jako... symbol seksu! Młode lwy, Tramwaj zwany pożądaniem ... I nagle Don Corleone!
Jak w temacie: bez jaj!

użytkownik usunięty
krzycho123

dokładnie jaja , PAN MARLON I -i basta

Popieram. To żenada, że Al pacino, tak średni aktor, jest na pierwszym miejscu, a pan Brando, wielka legenda, na 33.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones