Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Dlaczego tak fantastyczny aktor jest tak nisko ?! Co się dzieje z filmwebem ? a raczej z ludźmi..

.Invicta.

ludzie którzy dawali Brando oceny mniejsze niż 9 powinni mieć blokowane konta

Knaga

nawet sobie nie zdaja sprawy ze ci ktorzy sa ponad Brando to tylko jego kopie.......biedni ludzie

ewunka2004

sądzę że Brando po prostu jest mniej znany młodszym użytkownikom .Telewizja rzadko puszcza filmy z jego udziałem a większość osób zna go tylko z Ojca Chrzestnego .

użytkownik usunięty
Knaga

Bo to takie pokolenie teraz rośnie ;) Brando na zawsze pozostanie najlepszym aktorem w historii kina.

a dlaczego takie pokolenie rosnie? Bo w polskich szkolach nie ucza myslec...........tak apropos tego pokolenia

ewunka2004

Tu nie chodzi o myślenie tylko o indywidualność,kto chce coś poznać musi sam tego chcieć,w szkołach chodzi tylko o papierek i nic więcej.

Patologia546

tylko jak to zrobic zeby sie chcialo chciec, w tym kraju malo ludzi mysli samodzielnie jest jakas garstka niewielki procent na pewno jest.......i wlasnie ten papierek jest temu winien bo tu sie sciaga i kombinuje tylko a w glowce nic nie ma, i z tego powstaje kraj ludzi niemyslacych, malo obytych, zakompleksionych, nietolerancyjnych......dajacym latwo manipulowac sie przez wlasny rzad.Zgroza!! Wystarczy poczytac polskie fora zeby stworzyc sobie obraz naszego spoleczenstwa. Pisza tam przeciez zwykli przecietni ludzie, pisza co mysla..........no i widac ze wiekszosc wcale nie mysli a reszta to trolle.
A jezeli chodzi o Brando to zgadzam sie ze trzeba sie zainteresowac i poznac samemu, sama jeszcze kilka lat temu niewiele o nim wiedzialam, znalam tylko Ojca Chrzestnego i slyszalam ze jest uznawany za wybitnego aktora wiec postanowilam sama przekonac sie dlaczego. Rozumiem jednak tez tych ktorym Brando sie nie podoba. Byl bardzo specyficzny i znam wiele osob ktore nie moga na niego patrzec. Bardzo bym chetnie podyskutowala na ten temat jezeli obyloby sie bez wyzwisk, bo mozna miec przeciwstawne opinie i rozmawiac o nich po ludzku a nie zaraz zionac jadem na tych co mysla inaczej............jak w wielu innych tematach na tym forum niestety

ewunka2004

Tak to racja,ale to postęp też cywilizacyjny zrobił swoje.Zauważ ze kiedyś np w prlu choć jeszcze w tych czasach mnie nie było na świecie ludzie byli bardziej inteligentniejsi od dzisiejszego społeczeństwa,poziom nauczania był ponoć bardzo wysoki i nie każdy kończył studia,kiedyś trzeba było coś umieć żeby dostać się gdzieś wyżej.W szkołach zamiast uczyć racjonalnego myślenia i samodzielnego to wciskają ludziom jakieś bzdurne głupoty do głowy a potem się dziwić że dzisiejsze społeczeństwo jest jakie jest.Większość wielkich ludzi było samoukami i przekraczali wszystkie bariery,dzisiaj ludzie idą za tym co modne i nie zastanawiają się nad niczym ponieważ są zaślepieni różnymi kłamstwami którym im się wciska do głowy,to samo jest z mediami i obecnym rządem który teraz rządzi w Polsce.

użytkownik usunięty
.Invicta.

dyskusja snobów.. w końcu to forum brandona ech

brandona nie znam pomyliles fora

użytkownik usunięty
ewunka2004

łał, jakbym eliasa czytał

a co to jest snob? wiesz? prosze bardzo oto przyklad jeden forumowicz nie lubi drugiego nie wiem za co (pewnie denerwuje go sam fakt istnienia tego drugiego) oto przyklad ze Polska nie dorosla jeszcze do demokracji skutki uboczne PRL...........oraz bezstresowego wychowywania dzieci
Zgadzam sie ze wiekszosc wielkich ludzi byla samoukami. Brando (dla mniej doinformowanych niech bedzie brandon) tez szkol nie skonczyl a byl bardzo inteligentnym czlowiekiem, jak sam mowil interesowal sie wszystkim i sporo wiedzial np na temat histori Indian o ktorych malo co ktokolwiek do dzis wie. Interesowal sie ludzmi, ich zachowaniami co spowodowalo ze byl tak swietnym aktorem. Dzis ludzie interesuja sie tylko soba i dlatego jest malo dobrych aktorow, jeszcze troche ich zostalo ale sa na wymarciu.........
Marlon byl osoba niezwykle interesujaca i kontrowersyjna szkoda tylko ze tak fajny aktor a nie ma z kim pogadac na ten temat a forum poswiecone jego osobie zasmieca sie jakimis zgryzliwymi uwagami.

ewunka2004

Ja mam lat 14 i Brando wielbię. Przede wszystkim za Czas Apokalipsy (najlepszy film i rola wszechczasów), za Ojca Chrzestnego, choć nie miałem jeszcze okazji ujrzeć go w "Tramwaju...", "Na nabrzeżach" i większości filmów z tamtego okresu, to bardzo poluję na te filmy w telewizji.

wiem order że lubisz Kurosawę(też uważam że to świetny reżyser ) więc ktoś może uznać że ty jesteś snobem.Widzę ,że dałeś Brando 1 ,żeby zrobić na złość eliasowi ;)

Knaga

dlatego tez tym rankingiem nie trzeba sie przejmowac bo jest nic nie wart

użytkownik usunięty
Knaga

No i co? Lubię też "Mgłe" ,"Paranormal Activity" ,"Wściekłe pięści węża" ,"Rocky'ego" ,"Kilera" i "Kilerów dwóch" ,"Titanica" ,"Głupiego i głupszego"(i reszte komedii z Careyem) ,"Króla lwa II" ,"Panią Doubtfire" ,"Predators" ,"Jutro będzie futro" ,"Rec 1 i 2" ,"Starsza pani musi zniknąć" ,"Green street 2" i wiele wiele innych filmów ,które "krytycy" zjechali ,więc ktoś może uznać ,że to ja jestem idiotą ,ale mnie to nie interesuje.

ja Ciebie nie oceniam przynajmniej masz własny gust nie to co niektórzy (gust na pokaz) Po prostu poczułem się urażony ze napisałeś snoby w liczbie mnogiej czyli mnie też się to tyczyło .Ja lubię filmy z Marlonem ale lubię tez 13 wojownika czy podobnie jak Ty Killera czy Rocky'ego

użytkownik usunięty
Knaga

chodziło mi raczej o snobów ewunke czy eliasa do Ciebie i reszty fanów Brando nic nie mam

spox

Knaga

a co ty dziecko masz do mnie co ci takiego zrobilam?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones