Marlon Brando

Marlon Brando Jr.

8,6
34 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marlon Brando

Który Marlon Lepszy - Marlon Brando czy Wayans??? :DD

http://www.filmweb.pl/o478/Marlon+Wayans

grryss7

Marlon Wayans jest niezłym aktorem, a Brando - jednym z największych geniuszy kina. Takie jest moje zdanie - pozdrawiam ;)

grzysiek

pewnie ze Marlon Brando jest lepszy, ale to kwestja gustu

ewunka2004

Sęk w tym, że ty nie masz gustu...

Jimmy

ja mam, owszem. A ty??????????? nie widac, gdzies sie zapozdial twoj gust, poszukaj go

użytkownik usunięty
Jimmy

Każdy ma gust, ty kapusto pekińska.

grryss7

Co za porównanie absurdalne! :D
To tak samo jakby porównac w ten sposób:
Który aktor jest lepszy według Was
Franciszek Pieczka
czy
Franciszek Przybylski

Opanujcie się!

Rocky_Balboa

wydaje mi się że tu chodziło o urodę, a nie o aktorstwo. Pod tym względem wydaje mi się że Brando też jest lepszy

Christopher_Moltisanti

aa co to jest? Viva Najpiękniejsi czy serwis filmowy?

użytkownik usunięty
Rocky_Balboa

Jimmy to 12 letni bachor, który potrafi tylko wytykać nieistniejące wady, a na siebie nie spojrzy. Taka prawda, pojęcia o kinie nie ma a zauważcie jak się rządzi.

Już ci kiedyś powiedziałem, pomiocie, że pogarda ze strony kogoś takiego jak ty, jest dla mnie komplementem. Nie ruszają mnie takie cypiski z miodem w uszach jak ty, schizofreniku, guru kinematografii i znafco.

Jimmy

http://www.filmweb.pl/blog/entry/513402/Lista+Filmwebowych+TROLLI+-+czyli+tym+us erom+nie+odpisujemy.html#komentarze

http://www.filmweb.pl/blog/entry/513845/Czarna+lista+snob%C3%B3w.html

Jimmy

dlaczego napisałeś Jimmy ze nie ma gustu .Brando jest jednym z najlepszych aktorów wszech czasów i legendą kinematografii

lotr_2

Ja doskonale o tym wiem i sądzę, że Ty również. A elias i jego kumpela toniebyłamewą, wierz mi, nie mają własnego zdania i żadnego - sugerują się oni tylko i wyłącznie opinią ogółu.

Jimmy

szkoda mi baterii w klawiaturce na takich leszczy jak elias, a co za tym idzie - zjadam literki i wyrazy. Miało być żadnego GUSTU*

Jimmy

ok rozumiem nawołujmy więc by ludzie mieli własne zdanie a nie kierowali się opinią emerytowanych krytyków uważających że Podziemny krąg to chłam pozdrawiam;)

lotr_2

Właśnie nasz naczelny kretyn i znafca (wiadomo o kim mowa!) to chyba właśnie taki emerytowany krytyk.
Widziałeś jaką rakietę odjebał pod Fight Clubem? Choroba psychiczna, aż kipi z jego postów. Nawet Ewunkę i Bacę, zagiął swoją głupotą :)

pzdr.

Jimmy

Sam widzisz, że nie mogę za dużo pisać o tym umysłowo chorym człowieku, bo, jak nie zjadam literek i wyrazów, to znów się powtarzam :)

Właśnie, właśnie, właśnie, właśnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......

Jimmy

ty jestes umyslowo chorym dzieckiem, skad ty wiesz pajacyku o mnie tyle? Ja tu sie z nikim nie kumam, zagladam tu bo musze no i przy okazji niezle sie bawie jak widze "wielkich polskich znawcow filmu" wypowiadajacych sie na jakis temat.A twoja domena dziecko to sponiewierac czlowieka bo wydaje ci sie smarkaczu ze jak juz zasiadles za komputerem to mozna ci wszystko. Zle z toba i tyle. Ty "WIELKI" znawco kina i aktorstwa, nudzi ci sie w zyciu lub mscisz sie za cos. Twoja mentalnosc jest typowo postkomunistyczna - zasiasc przed komputerem i korzysac z wolnosci slowa ktora nas obdarowano czyli w twoim malutkim mniemaniu ublizyc wszystkim dookola kto sie z toba nie zgadzaot bo tak ci sie podoba. Skoncz lepiej jakas szkole na tej wsi zacofanej w ktorej mieszkasz moze naucza cie kultury. Nie zlamiesz mnie Jimmy, jestes mocny tylko w klapaniu klawiatura w zaciszu jak nikt cie nie widzi, w rzczywistosci zaczerwienilbys sie jak burak i na temat Brando nie mial bys nic do powiedzenia, nastepnym razem nieuku jak krytykujesz innych to podaj jakies rozsadne argumenty bo jak narazie to p........o niczym
Czlowieczku widac ze nie masz opini na temat Brando wiec nie zmuszaj sie zeby tu byc, nic ciekawego tu nigdy nie powiedziales, wiec moze zajmij sie lepiej wlasnymi zainteresowaniami i daj innym ludziom zyc i podyskutowac o tym co ich interesuje i po prostu nie wtracac sie........;;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones