Martina García

7,0
778 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina García

w la cara oculta nie mogłem oderwać od niej oczu !!!

trebuH_2

j.w.

użytkownik usunięty
trebuH_2

Całkiem atrakcyjna, ale bez przesady. Moją uwagę przykuły szczególnie jej malutkie piersi :D Nie mam nic przeciwko małym piersiom, ale trzeba przyznać, że żadko się spotyka aktorki z tak małym biustem.

Też mi nachodzi pytanie gdzie ona ma piersi,niema piersi niema oceny.

małe piersi można spokojnie przebaczyć jeśli kobieta wygląda tak jak ona, ciężko oderwać od niej oczy. Polecam jej rolę w "Moskitierze"

Klasyczna tereska ... ale reszta bardzo ladna :)

Im mniejsze piersi, tym bliżej jesteś serca kobiety, kiedy ją przytulasz.

Kung_Fu_Master

Ładnie napisałeś. Zapamiętam.

trebuH_2

jest bardzo podobna do bogerki http://nettenestea.com/ (może Wam też się spodoba) :)

trebuH_2

E tam Clara Lago jest sto razy ładniejsza i ponętniejsza. No i Clara ma piękny uśmiech i spojrzenie - mówię to jako kobieta :) Zakochać się idzie!!! Martina - zero kobiecości - trochę jak 12nastolatka która dopiero zaczyna dojrzewanie :D Mój facet w scenach gdy pokazywali ją bez stanika buchał centralnie basem w ekran twierdząc ,że wygląda jak klata jego 15letniego brata :D Twarz - brzydka nie jest ,ale do Clary brakuje jej naprawdę bardzo dużo:)

nick6

A ja piszę to jako facet i Martina jest po prostu piękna. Napatrzeć się na nią nie mogłem.
A propos, spoko masz faceta, jeśli wyśmiewa się z czyjegoś małego biustu. Nic tylko pogratulować wyboru

sebbor82

Po prostu nie jest i nie był nigdy fanem małego biustu...A Ty się nie czepiaj ,pewnie sam nie raz z czegoś i z kogoś się wysmiewałeś a na forum świrujesz ,,Świętego'' Tylko Ci pogratulować głupoty :D:D:D Ona Ci się podoba ok, innemu nie musi,innemu może podobać się co innego,zaakceptuj to...! :D A to,że sobie z facetem komentujemy kto jak wygląda (miedzy sobą) to nie powinno Cię interesować. Dla mnie Clara jest ładniejsza i tyle...:D

nick6

A pewnie, że się nabijałem i wyśmiewałem z kogoś lub czegoś ale nigdy z rzeczy i spraw, na które ktoś nie ma najmniejszego wpływu bo to akurat uważam za wyjątkowo dziecinne. I ja zupełnie akceptuję to, że komuś podoba się coś innego i przecież nie narzucam Tobie niczego.
A co do tego "komentowania między sobą" to Kobieto Ty własnie wyśmiałaś kogoś publicznie....

sebbor82

Ale koniec tematu toż to przecież forum filmowe :)

sebbor82

Ale to jest forum więc mam prawo pisać co chcę...xD Luz...Ja się nie kłócę...xD :)

nick6

wow , cieszymy sie ze masz faceta , gratulujemy

Justyna_0288

Że co?? :D Piłaś coś?????? ,,cieszymy sie ze masz faceta , gratulujemy'' WTF?????

Justyna_0288

Czy ja napisałam coś w stylu '' Hej ludzie ja mam faceta!!! '' lub '' Wiecie co,ja mam faceta'' . Naprawdę Twój post jest niezrozumiały ;/; Nie wiadomo o co Ci chodzi...xD Wyskoczyłaś jak Filip z konopii :D

sebbor82

Ale poprawnością polityczną zajechało ;) Tymczasem prawda jest taka, że 9 na 10 facetów lubi kobiety z dużym biustem, a ten jeden woli tych pierwszych dziewięciu :p

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nick6

Otóż to, dokładnie to samo pomyślałam jak ją zobaczyłam w wannie, twarz ładna, ale ciała dojrzewającego nastolatka. Cycki to tragedia, prawdziwa deska.

trebuH_2

Nie miałem okazji obejrzeć ''la cara oculta'' ale w '''Moskiierze'' Była przepiękna Ta niesamowita twarz i ten wspaniały tyłeczek coś pięknego a co do piersi to ja może jako jeden z niewielu facetów wole małe ale naturalne niż wielkie sylikonowe balony

OLIN1

Ja właśnie La cara oculta obejrzałem pierwsze... i teraz boleję nad tym jak trudno obejrzeć cokolwiek z nią.
Każdy ma inny gust. A jak dla mnie to jest dziewczyna z twarzą 9.5/10, cudowniejsza od innych wymienionych w tym wątku.
Figura nieco słabiej wypada, ale i tak nie mogę się doczekać każdego kolejnego filmu z nią.

Pięknie wyglądała w Amar a morir.

Na youtube jest wywiad z nią (w ntn 24 - Entrvista Andra). mogę oglądać i słuchać w kółko...

bodek__

mógł byś podać link do tego wywiadu bo jakoś nie mogłem znaleźć

OLIN1

Nie mogę wstawić linka niestety.
Ale zobacz tu (zamień hashe na kropki)
www#youtube#com/watch?v=-5lqd6L3OEU

bodek__

Dzięki wielkie.

bodek__

Tu bardziej "świeższy" wywiad : https://www.youtube.com/watch?v=i1hOrGa38j4

Co do małych piersi, to na pierwszy rzut oka dla większości jest to pewnego rodzaju defekt, lecz za tym kryje się późniejsza długoletnia zaleta - nie obwisną tak jak normalne piersi, czy już na pewno większe, czy duże! Nawet jeśli coś , to tylko troszkę, bo duże po latach na bank, a już po dzieciach to nie ma o czym gadać jak o workach :(
Więc małe bardziej się opłacają jako długoletnia inwestycja . . .

trebuH_2

Zgadzam się! Bardzo fajna uroda:)

trebuH_2

To ten przypadek, gdy mały biust nie odbiera kobiecości. Uroda Champions League :)

trebuH_2

Oglądałem, wiem dlaczego :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones