Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
104 512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

Matt masz u mnie dziesiątkę za trwałe małżeństwo!

Peshay

7 lat to chyba za mało by mówić o trwałości związku.

użytkownik usunięty
akont

w Hollywood jest to dużo;p

akont

Anastaska dobrze mówi, chociaz taki Travolta juz 23 lata^^

dawid1420

Eee tam Travolta sobie skacze na boki i obmacuje masażystów. Wali mu na dekiel po tych 23-latach ;] Także jego bym tak nie wychwalała.

cryingslave

Ja tam w take bajeczki nie wierze. Tzn moze i to jest prawda ale jesli jest to pisane na jakichs durnych serwisach to nie biore tego na powaznie ;p Czas trwania jego slubu to jest jednak fakt i w to jestem sklonny uwierzyc ;p no ale kto go tam wie

dawid1420

A ja nie wierzę, że sławny aktor który ma kupę forsy, jest przynajmniej 3/4 życia poza domem, mający styczność z różnymi ludźmi, będący w różnych miejscach jest wierny swojej żonie. Nawet zwykłym polskim mężom trudno dotrzymać wierności swoim żonom i na odwrót także o czym my tu gadamy. Zbyt wiele pokus otacza aktora żeby z nich nie skorzystał. Ale jeżeli faktycznie jest wierny żonie przez 20-cia parę lat to tylko mu pogratulować.
A co do tej jego gejowni to czytałam ale już nie pamiętam gdzie.

Peshay

dobrze mówisz a przy tym dobrze gra i wygląda ^^

kingofpeace

Świetny aktor, ale kompletnie nie rozumiem jak można oceniać jego pracę, na podstawie długości jego małżeństwa -.-

Peshay

Ode mnie właśnie dostał 1 za bycie pożytecznym idiotą w rękach Rosji i szejków arabskich.

sztosik

no tak, bo tu się nie ocenia gry aktorskiej tylko według własnego widzimisię

Peshay

nie mów hop...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones