Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

Nie Brad Pitt, nie George Clooney, ale ich młodszy kolega Matt Damon został najseksowniejszym mężczyzną świata roku 2007.
37-letni aktor, znany choćby z "Buntownika z wyboru", "Ultimatum Bourne'a", czy "Infiltracji" w rankingu magazynu "People" pokonał takich przystojniaków((wątpliwych)), jak Johnny Depp czy Ben Affleck.

To spore zaskoczenie, bo Mattowi Damonowi daleko do klasycznego wizerunku amanta. Chłopięca twarz, niepozorna sylwetka. Sam Matt jest swoim zwycięstwem mocno zaskoczony. Twierdzi, że magazyn "People" przyznał wyróżnienie... "starzejącemu się ojcu z przedmieścia".

Na co dzień ten znany aktor rzeczywiście nie jest((jak większość jego kolegów z Hollywood)) imprezowiczem czy podrywaczem. Po każdym dniu na planie z radością wraca do domu, w którym czekają na niego ukochana żona Luciana Bozan Barroso oraz dwie córki - Alexia i Isabella.

Pełny ranking zawiera w sumie sto nazwisk. Oto pierwsza czternastka:

NAJSEKSOWNIEJSI MĘŻCZYŹNI ŚWIATA ROKU 2007

1. Matt Damon (37 lat)
2. Patrick Dempsey (41 lat)
3. Ryan Reynolds (31 lat)
4. Brad Pitt (43 lata)
5. James McAvoy (28 lat)
6. Johnny Depp (44 lata)
7. Dave Annable (28 lat)
8. Will Smith (39 lat)
9. Javier Bardem (38 lat)
10. Shemar Moore (37 lat)
11. Ben Affleck (35 lat)
12. Adrian Grenier (31 lat)
13. Will Yun Lee (32 lata)
14. Justin Timberlake (26 lat)


To takie małe info dla wszystich pań. Fececi nie czytać tego;-)))))))




Pozdrawiam!!!

nie_ma_mnie_2

hahahaha... Matt???? Kurczę no, tak go uwielebiam (patrz:http://pl.youtube.com/watch?v=8J-hp10QKww) ale on??? najsexowniejszy??? ;) ;) Szczerze to się ucieszyłam, bo wolę jego niz kogoś mniej mi znanego jak większa część tej listy, no ale jakbym miała szczerze osądzić, to Matta na tej liście by nie było no a pierwszy... juz moze bardziej Depp, no ale sama nie wiem. A gdzie Leo?

number_nine

Najseksowniejszy Matt Damon? To przez sukces filmu o Bournie. Dla mnie najseksowniejszym facetem jest Orlando Bloom. Ma klasyczną urodę , gra w świetnych filmach, również jak Damon nie robi skandali.

użytkownik usunięty
Euhenia_2

Johnny, Johnny ;):);)
Kurzcze, Damon nigdy mi się nie podobał ;|

Ale Johnny :> to co innego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones