Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

jeśli chodzi o moją ilość obejrzanych z nim filmów(a jest ich na tą chwilę aż 14).
A w zanadrzu mam do obejrzenia Prawdziwe męstwo oraz Kupiliśmy zoo.
A zaczęło się niewinnie 6-7 lat temu od filmu(chyba) Szeregowiec Ryan albo Bourne'a,a na zawsze będę go kojarzył z trylogii Bourne'a.
Na tą chwile jeden z najlepszych aktorów hollywood i nie tylko bez dwóch zdań.

mackal83

Mój ulubiony aktor, nie mam pojęcia dlaczego osiadł tak nisko w rankinu. Chyba najbardziej cenię go za postać Jason'a Bourn'a

mackal83

Ja z nim obejrzałem 11 filmów (średnia 8,2) i stwierdzam że w każdym filmie jest genialny.

tomucho77

Siema wszystkim. Mam pytanie które filmy polecacie z jego udziałem oglądałem Trylogie Bournea, Infiltracje, Szeregowca Ryana. Macie jakieś fajne?

Kane777_filmweb

Koniecznie obejrz :
- Hazardziści
-Ocean's Eleven: Ryzykowna gra(pierwsza część)
-Władcy umysłów(bardzo ciekawy film)

Kane777_filmweb

Obejrzyj koniecznie całą trylogię Bournea ... nie zawiedziesz się, Infiltracja jest taka sobie, Szeregowiec to klasyka - genialny film ! Obejrzyj sobie jeszcze Green Zone.

tomucho77

Dziękuje wam za odpowiedzi obejrzę na pewno

tomucho77

Infiltracja jest taka sobie, dobre..

Pauleta

Wiesz dla jednych Kroniki Mutantów są zajebistym filmem a dla innych gniotem, tak więc nie dziw się że Infiltrację uważam za film taki sobie.

tomucho77

Ja bym jeszcze poleciła "Buntownika z wyboru".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones