Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

On i przystojny NIGDY to dwie odmienne rzeczy. Zgadzam się z Ico2 on jest "mułowaty" i jak mawia moja mama Damon to WYMOCZEK. Przy odrobinie męczenia sie znalazłam jeszcze jeden film z Mattem którego nie sknocił-DOGMA. Moim zdaniem Affleck dopełnia Damona i dlatego filmy w których grają razem są fajne, ale bez niego coś mu nie wychodzi granie:)

devoted

Niektórzy uważają że to właśnie Mattowi bardziej przypisało szczęście co do ról niż Affleckowi....ja wole 100 razy bardziej Matta od Bena i każdy ma inny gust co do urody moim zdaniem JEST przystojny...

Olcia

a dla mnie nie! ale zgadzam sie gusta sa różne

devoted

i to ze nie zgadzasz sie z kim ze to przystojny aktor bylo powodem powstania tych wypocin i wspomnien czlonkow twojej rodziny?

dyskusja na poziomie :|

kko

Właśnie, na poziomie:-) Dla jednych jest przystojny, dla innych nie. Ale aktorem jest dobrym, a Affleck aktorem nie jest w ogóle.

Veda12

ma troche wygląd świńskiego blondyna,ale i tak nie można powiedzieć,że jest brzydki,bo nie jest ,nie jeden facet chciałby wyglądać tak jak Damon

Marcysia

Odnosnie pierwszej wypowiedzi: kiedy Damon gra u boku Afflecka jego szanse na zdobycie oscara drastycznie wzrastaja! Poprzez kontrast zdolnosci aktorskich miedzy nimi :D! eeeh Karolinadm, pisac ze Damon grac nie umie?
Mozesz do woli pisac ze ci sie nie podoba bo wyraznie czegos w nim nienawidzisz, ale skoro mowisz ze jest cienkim aktorem podaj chociaz argumenty.

RipperJack

jest całkiem przystojny. No cóż, Gregorym Peckiem nigdy nie będzie, ale nie jest zły. Aktor z niego bardzo dobry, jeden z najlepszych. Łatwo wciela się w każdą rolę. Jak go zobaczyłam po raz pierwszy w Utalentowanym Panu Ripleyu to odrazu spodobała mi się jego gra aktorska ;)

flexia

W 100% zgadzam się z moją przedmówczynią:) Świetnie potrafi się wcielić w każdą rolę:)

użytkownik usunięty
devoted

Jest przystojny iświetnie gra.
Nie znasz się ani na aktorstwie, ani na urodzie.
A w każdym razie masz specyficzny gust :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones