Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

Trochę mnie zaskoczyła jego wygrana.

Goszka_

On przed chwilą wygrał w kategorii : Najlepszy aktor w komedii lub musicalu, tak? Nie oglądałem Marsjanina, ale jest to musical lub komedia?
Pytam oczywiście z ciekawości i dzięki za odpowiedź. :)

NightWeek

Takie komediowe saj-faj :) Nic poważnego, ale przyjemnie się ogląda.
Moje zaskoczenie wynika głównie z faktu, że rola nie była zbyt wymagająca.
Jego konkurenci mieli większe pole do popisu.

Goszka_

Mnie rowniez, jak dla mnie statuetke powinien dostac Christian Bale lub Steve Carell.

MarysiaJankowska

Ja typowałam Bale'a lub Ruffalo (IPB to film, który przeszedł bez większego echa, ale Ruffalo odwalił tam kawał dobrej roboty). Wygrana Damona jest dla mnie trochę pod publiczkę, podobnie zresztą jak statuetka dla Stallone'a (kpina).

Goszka_

Ja tylko czekam dzisiaj, aż "Zjawa" zostanie za coś nagrodzona, a co do Stallone'a nie oglądałem "Creed" , więc nie będę się wypowiadał. Aczkolwiek patrząc na to jak reszta poszła za tłumem (jeżeli chodzi o aplauz na stojąco) to również uważam, iż to było na pokaz.

NightWeek

"Zjawa" mnie niestety nie zachwyciła, ale podejrzewam, że na Oscarach zbierze żniwo, chociażby za zdjęcia :)

Goszka_

Ja jestem zachwycony samym trailerem, ale gusta są różne, wiadome :D

Goszka_

kpina dla stallona? nie znasz się i tyle

tyskacz87

No proste. Jeśli się z Tobą nie zgadzam, to znaczy, że się nie znam. F*ck logic :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones