Matt Damon

Matthew Paige Damon

8,2
105 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matt Damon

dopiero kiedy obejrzałam "Tożsamość..." tak bardzo polubiłam Matta Damona, że stał się jednym z moich ulubionych aktorów. To zasługa nie tylko jego świetnej gry, ale też super scenariusza, w sensie kreacji głównego bohatera. Kocham filmy o Bournie!! :)

Medea_2

Ja film zobaczyłem dopiero wczoraj i to samo sobie pomyślałem :P
Tzn, jestem chłopakiem, ale główna jego rola mnie po prostu zadziwiła, mam nadzieję, że jeszcze zobaczę go w filmie Krucjata Bourne'a.

freepick

No i w Ultimatum Bourne'a też go zobaczysz ;]

Medea_2

Ja również zmieniałam zdanie o nim po tym filmie. Zawsze wydawał mi się takim zwykłym chłoptasiem, pałętającym się po produkcjach średniej jakości, ale teraz wiem, ze jest naprawdę wartościowym aktorem!

Medea_2

Ten film(Tożsamość Bourna) musi coś mieć! Ja także polubiłam go po obejrzeniu filmu. Wcześniej uważałam, że jest głupkowaty i jego role ograniczają się do jakiś psycholi, tymczasem teraz uważam, że naprawdę fajny z niego aktor i potrafi grać.

Medea_2

obejrzyjcie film "God will hunting" (buntownik z wyboru) miazdzy czache =]

laska_5

tak, pamiętam tekst "Zacznijmy uleczanie, jestem nabuzowany" :) :) :)

Medea_2

Mi również podobał sie w tożsamości, wczoraj ogladałam 2 częśc krucjatę. Nie moge się doczekać ultimatum:)

Betee

...
...
...
ja też, ja też!!!
...
...
...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones