Melissa McBride

Melissa Suzanne McBride

8,1
6 407 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Melissa McBride

Czy tylko ja uważam, że ona jest niesamowicie atrakcyjną kobietą? Mimo krótkich włosów, czy faktu, że ma prawie pięćdziesiąt lat,

MAP_filmweb

Nie tylko ty. :) Świetna aktorka to przede wszystkim, mega atrakcyjna kobieta, a jej oczy są wprost nieziemskie!

karmelowakawa

Jeśli ona jest mega atrakcyjną kobietą to ja jestem Edward Nygma, ale że oczy ma ładne z tym się zgodzę :D

MAP_filmweb

Zdecydowanie nie jesteś sam(a). Niewiele kobiet wygląda dobrze w krótkich włosach, bo do tego trzeba mieć naprawdę ładne rysy twarzy. Ona jest właśnie jedną z niewielu. Świetna aktorka i piękna kobieta. Wiele bym dała, żeby tak wyglądać w jej wieku.

MAP_filmweb

oo ja też uważam ,że ona ma piękną twarz. I ma szczęście ,że z wiekiem nie opadł jej owal twarzy. Szkoda tylko ,że w serialu ma taką niekorzystną dla siebie stylizację. Te siwe włosy strasznie postarzają. Jak pierwszy raz zobaczyłam Walking Dead to myślałam ,ze to jakaś babcia a dopiero później zauważyłam ,że ma młodą twarz. W krótkich włosach wygląda ładnie, pasują jej ale mogły by mieć one jakiś kolor bo krótkie włosy+siwizna bardzo postarza.

FearTheRipper

Zgadzam się z Wami. Mam wrażenie, że ludzie nie doceniają jej właśnie przez fryzurę. Melissa ma bardzo ładną twarz i hipnotyzujące oczy. W jednym z wywiadów mówiła, że wolałaby nie mieć siwych włosów i żałuje, że nic z nimi wcześniej nie zrobiła, ale teraz jest na to za późno. W końcu nie zafarbuje włosów w środku apokalipsy. Mimo to uważam, że ma w sobie wielki urok :)

FearTheRipper

Z wiekiem tracimy tłuszcz z twarzy, pod warunkiem że nie tyjemy. Osoby, które miały pucułowate buzie w młodości, najczęściej w starszym wieku mają ładny owal twarzy i w jej przypadku tak właśnie było. Większość pięknych aktorek po czterdziestce, w młodości miało raczej pełne buzie. Angelina Jolie, Kate Beckinsale, Charlize Theron, Nicole Kidman

MAP_filmweb

W serialu jest scena z jej "dawnego życia" w której ma długie i nie-siwe (chyba blond) włosy. Wygląda tam bardzo ładnie. Niestety nie pamiętam, który odcinek.

Cheshire_Cat

Nie ma takiej sceny;) z czymś Ci się pomyliło

Cheshire_Cat

Chyba filmy ci się pomyliły albo postacie z TWD :)

MAP_filmweb

Atrakcyjna to ona nie jest. Natomiast owszem, ma coś w sobie (a zwłaszcza wspominanych oczętach) - a przynajmniej od jakiegoś czasu w ramach roli w WD takim emanuje wrażeniem i na mnie ;)

MAP_filmweb

Przyciąga uwagę jak mało kto na ekranie. Ma charyzmę bez dwóch zdań. Według mnie jest bezapelacyjnie piękna.

spalonasloncem

Też uważam, że jest przepiękna :) ma w sobie to coś i te oczy! Jest po prostu czystą elegancją dla mnie!

MAP_filmweb

Nie tyle piękna co się dobrze trzyma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones