Merle Oberon

Estelle Merle O'Brien Thompson

8,2
359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Merle Oberon

Dzis mało jest w świecie filmu tak pięknych kobiet z klasą jak Merle, Myrna Loy czy Vivien Leigh, ani takich aktorów jak Cary Grant czy Gregory Peck. Być może dlatego świat klasycznego kina Hollywood jest tak pociągający, w porównaniu z dzisiejszą fabryką tanich remaków oraz wszechogarnającą wulgarnością, nagością i strumieniami krwi. Tamte filmy, nawet jeśli dziś "trącą myszką" ogląda się do dziś z prawdziwą przyjemnością, podziwiając dobre scenariusze i zdolnych aktorów a nie specjalistów od efektów specjalnych.

użytkownik usunięty
szarlotka_

Całkowicie się zgadzam. DDzisiejsze kino nie może się równać pod żadnym względem tamtemu sprzed kilkudziesięciu lat.






Mam pytanie, czy jest może wydana jakaś inna ciekawa biografia Merle Oberon poza "Queenie"?

użytkownik usunięty
etnokalosz

"Queenie" ciężko nazwać jej biografią. To raczej swego rodzaju wariacja biograficzna. ;)

Ja mam biografię pióra Charlesa Highama i Roy Moseleya. Innych jakoś nie widziałam, a szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones