Meryl Streep

Mary Louise Streep

8,2
116 815 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meryl Streep

W jej bohaterkach jest ogromna dawka perfekcji i realizmu, których na próżno szukać u innych aktorów i aktorek wogóle. Meryl jest jedną z nielicznych aktorek, która nie wazne jaką zagra rolę, ta będzie zawsze na najwyższym poziomie. Patrzenie na jej mimikę, gestykulacje, uśmiechy, smutki - to sama rozkosz. Podczas oglądania jakiegokolwiek filmu z jej udziałem wierzymy, ze to kogo gra jest żywy i aż mogą ciarki przechodzić od tej realności. Dodatkowym plusem jest to, że aktorki nie da sie w stanie zaszufladkować do jednego rodzaju ról co świadczy o jej wszechstronnym talencie. Patrząc na Meryl można powiedzieć jeszcze jedno jeśli chodzi o jej postacie - aktorka jakos nigdy nie potrzebowala specjalnej charakteryzacji i różnych innych cudeniek technicznych, zeby wiarygodnie pokazać człowieka. Ta ostatnia zaleta potwierdza to wszystko co napisałem wyżej, a dodatkowo dobitnie świadczy o jej wielkości i głębokim profesjonalizmie. To jedna z moich ulubionych :))

użytkownik usunięty
Morolg

AMEN!
Dokladnie tak chcialem to ujac, jak TY to napisales....
WLASNIE... jej gesty, sposb zachowania, taka wielka prawdziwosc, niewinnosc i pelnia... W niej jest po prostu ZYCIE... Ona to potrafi!

użytkownik usunięty

Kurcze, ale ladnie napisalem wtedy. Super alQinku!!!

Morolg

jestem tego samego zdania jeśli chodzi o to, że Meryl nigdy nie potrzebowała specjalnej charakteryzacji, jej sposób gry i niezwykła prezencja,to wystarczy, ona jest wielka

Morolg

Zgadzam sie z kazdym zdaniem Twojej wypowiedzi. Streep jest niesamowita - jej nazwisko jest już wystarczajacym atutem, zeby film zobaczyć. Niesamowite spojrzenie, nieziemski usmiech - niby taka sama a zawsze inna. Nie boi się pokazać nie zawsze jako piękna, wypacykowana kobieta - potrafi grac role, których nie podjełoby się grono oscarowych pierwszoplanowców. Jest świetna!

Morolg

najlepsza aktorka wszechczasów... Jest bardzo realistyczna w swoich rolach. Jak się śmieje, to widzowi też chce się śmiać, a jak płacze, to przytulić i pocieszyć. Nie ma takiej drugiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones