Transformery mnie się osobiście podobają nie jestem gimbusem i mam już 24 lata żeby nie było że pisze głupi małolat co jara się taką sieczką ;) Tak więc lubie tę serię i nie sądze że on to zwalił po cąłości ;/ Dla mnie to dobra seria bo takie coś też trzeba umieć nagrać gdzie akcja przerasta wszelkie oczekiwania .Tak...
więcejDlatego podkreślam kina nie efektownego tylko efekciarskiego. Jego filmy to przysłowiowy przerost formy nad treścią. Cokolwiek by o nim nie mówić jest to reżyser charakterystyczny i jego filmy mają podobny styl. Powiedzmy, że chcielibyśmy zrobić średnią ze wszystkich jego produkcji to daję mu siódemkę.
Co sądzicie o tym żeby wyreżyserował reebot Power Rangers. Coś w stylu no niewiem
kosmici zaatakowali ziemie zostaje powołana specjalna jednostka wojowników,reszta
sama się nasuwa.Niesamowite efekty specjalne (coś w stylu Transformers)epickie
kostiumy(bardziej nowoczesne nie jak w oryginalnych serialach pseudo...
Nominacje dla tego gościa to największe pomyłki w historii amerykańskiego kina, jak dla mnie
gość wie co robi, techniczną stroną roboty zawsze wyprzedza swoje czasy o dwa lata, treściową
wyrównuje humorem, którego nigdy jego dziełom nie brakuje. Współczuję czepialskim gau'ilt
pokroju reza i mordy z tonem, które...
Na litość boską, czemu ten idiota Bay znowu zatrudnił tego nieudacznika Ehrena Krugera do pisania scenariusza kolejnych Transformerów? Do ciężkiej cholery, dlaczego?!
Pierwsza część Tranformersów po mimo wielu wad była całkiem przyzwoitym filmem. Między innymi dzięki nieobecności Krugera.
Natomiast to co nam...
Najlepsze filmy sensacyjne, a ci to przełożyli, ech, pewnie z powodu Transformersów. Dałby
już sobie spokój z tą popeliną - wprawdzie jedynkę kupiłem na Blu-ray, ale oglądając w domu
się łapałem za głowę, co mi się w tym filmie podobało, bo tak durny. Dwójki nie dałem rady
obejrzeć do końca (tak bezdennie...
Wizualnie jego filmy prezentują się świetnie. Dźwiękowo zresztą też
Reszta - porażka, kaszana czy jak tam nazwać totalna padake i jeszcze do tego zazwyczaj
kulawa obsada. Ogólnie wrażenia dla kogoś z ilorazem powyżej choćby 40 - na bardzo
niskim poziomie.
Bay w ogóle nie czuje akcji nie ma płynności dlatego...
Michael Bay to według mnie jeden z najlepszych reżyserów filmów gdzie w gre wchodzi duża ilość efektów specjalnych. Oprócz niego na szybko jestem w stanie wymienić Petera Jacksona, Nolana i Camerona. Oni jako nieliczni potrafią zrobić naprawde dobre widowisko. Więc nie rozumiem większości tych pseudo krytyków filmowych...
więcej