Michael Ealy

Michael Brown

7,0
4 714 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Ealy

To zadziwiające, ale w filmie Barbershop dałabym mu koło 20 lat!!! Max 24, a miał prawie trzydzieści. Myślę, że wypił jakąś magiczną miksturę i spowolnił proces starzenia się. hahaha!!! :D Jest nieziemski. Mój "number one". ^_^ ;*

elo_tu_justina

6 lat to nie robi jakiejs znacznej roznicy w wygladzie, takze nie wiem czym sie podniecasz. W Think Like a Man ma 38 a wyglada na 27 i tu juz widac roznice. Ja mam 33 a wygladam na 25/26 :)

3xOG

Masz rację te parę lat nie dają dużej różnicy zobaczymy jak będzie wyglądał jak będzie dziadkiem ale miło się robi jak ktoś ci daje parę lat mniej. Uważam ,że dużo dają dobre geny moja babcia ma 83 lata a dają jej zawsze mniej. Zdarzyło się nawet ,że myśleli ,że to moja matka:) Włosy ma ciemne (a reszta staruszek to już dawno białe głowy) nigdy nie miała farbowanych włosów ani się nie maluje.
Ja mam 28 lat a jakieś rok temu pewna staruszka dała mi 15 lat :) ale różnie to bywa raz dają tyle raz tyle więc witaj w klubie.
Więc ten pan nie jest jedynym przypadkiem magicznej mikstury.
Ps. Trzeba przyznać ,że ma piękne oczy i to go wyróżnia :)

Mela0203

ja spokojnie oszukuję metrykę o 10 lat, geny, ..uj wie co, nie jest źle

baron666

To bardzo dobrze lepiej wyglądać młodo niż staro.

Mela0203

raczej, jedyny minus, że nie zawsze biorą cię "na poważnie", kiedy masz trzydziestkę, a wyglądasz np. na 17...

baron666

Wiem dobrze cię rozumiem. Mi się to ciągle zdarza. A najśmieszniejsze jest to kiedy dowiadują się ile masz lat:) to wtedy to jest jazda.

Mela0203

W sumie to fajne uczucie, tak jak napisałem to chyba kwestia genów. Grunt to dobrze czuć się w swoim ciele, ja mam 28 lat i proces akceptacji jeszcze się nie zakończył. Moi kumple ze szkolnej ławy już łysieją, a ja wyglądam i (co gorsza) czuję się jak nastolatek. Różnie to bywa. ;)

baron666

To bardzo dobrze ,że czujesz się jak nastolatek ja też nie czuję się na 29 lat :) Mam też momenty ,że chciałabym żeby brali mnie bardziej poważnie bo denerwuje mnie czasami jak muszę dużo młodszej lub starszej od siebie osobie tłumaczyć ile mam lat a patrzą się na mnie jak na świra. Nie będę się przecież postarzać dla innych bo u kobiety młody wygląd to przecież atut.
Zobaczysz za 20 lat pewno wtedy zaczniesz bardziej doceniać swój młody wygląd jak kumple będą się ledwo na nogach trzymać a ty jak sikorka będziesz fruwać hi hi:)

elo_tu_justina

Wiesz co, niektorzy ludzie, a w szczegolnosci Afroamerykanie starzeja sie wolniej - zwykle jest tak, ze potem podganiasz swoj wiek i wygladasz na tyle ile masz, ale ich to nie dotyczy, Kiedys sprawdzalam dowod osobisty pewnego Afroamerykanina dwukrotnie - mial 54 lata a wygladal na gora trzydziesci, chociaz nawet te trzydziesci bylo zawyzone. Ich sekret - maja wszystko w czterech literach i niczym sie nie przejmuja.

elo_tu_justina

Jest takie powiedzenie - black don't crack.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones