Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Witam, przeczytałem news o tym iż Brandon może być synem Jacksona, ponoć test DNA był pozytywny, no i to podobieństwo, jak dwie krople wody, co o tym sądzicie?

Rossoneri1

Najprawdopodobniej jest to jego syn. Rzeczywiście podobni są. Wyniki testów DNA 99.9%, że jest. Po za tym w jednym dokumencie o nim było, ze Jackson w tamtych latach miał kilka romansów z piosenkarkami. Zaskoczyło mnie pozytywnie, że ten jego syn powiedział, że nie będzie domagał się majątku od rodziny itd.

Rocky003

Jeszcze brałem pod uwagę że ojcem może być Joe....ponieważ był chyba również menagerem tej Miki Howard tylko nie wiem czy również wtedy test DNA byłby zgodny aż w 99.9%

Ogólnie tak czy siak jestem zdziwiony...nie kumam, Michael chciał mieć dzieci, a już jedno miał....tak go po prostu odstawił?

Rossoneri1

Jak by był jego ojca to by nie wykazało 99.9%. "Ogólnie tak czy siak jestem zdziwiony...nie kumam, Michael chciał mieć dzieci, a już jedno miał....tak go po prostu odstawił?" Możliwe, że o nim nie wiedział.

Rocky003

"Zaskoczyło mnie pozytywnie, że ten jego syn powiedział, że nie będzie domagał się majątku od rodziny itd."

No właśnie , ciekawe co na to rodzina MIchaela na wieść o nowym członku "zespołu" :)

a ogólnie to chłopak ( 30 lat ma hehe) stara się zrobić karierę piosenkarza, z tego co widzę to wzoruje się na Michaelu, taki wyskok z testem DNA miał na celu dać mu pewnie rozgłos to mogło by być lepsze niż spadek....poza tym nie będą go spostrzegać jako hieny ....przeczytałbym z nim jakiś obszerniejszy wywiad,.....a angielskiego niestety nie znam.... :/

Rossoneri1

Jeśli się nie wybije choć trochę to zawsze będzie kojarzony tylko jako syn Michaele Jacksona. Wiesz co do rodzinki to nie sądzę y się cieszyli, choć nie wiem. ciszyli. Na pewno są zaskoczeni.

Rossoneri1

Jesli chcesz, podeslij mi tresc wywiadu, ktory Cie interesuje. Gdy bede miala wolna chwile podesle Ci wolne tlumaczenie;)

Vam

Witaj, nie mogłem Ci wysłać prywatnej widomości ( nie wiem czemu).
Nie mam konkretnego wywiadu na oku ale jest taki Video https://www.youtube.com/watch?v=Ia4BsPCYL-U
Właściwie to nie chcę Ci zawracać głowy tłumaczeniem, tylko interesuje mnie czemu tak późno wyjawił że jest jego synem, kiedy się dowiedział, czy Michael o nim wiedział.... może coś tam wspomniał w tym wywiadzie? :)

Dziękuję serdecznie :)

Rossoneri1

Skoro nie ma stuprocentowej zgodności to najprawdopodobniej jest to jego brat. Nie wierze że aż tak by nakłamał. Z Omerem Bhattim jest pewnie taka sama sytuacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones