Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Według mnie Michael Jackson [*] był, jest i będzie legendą muzyki ... Kocham Jego
piosenki, komponował świetną muzykę i pisał piękne teksty, choćby Earth Song czy Will You
be there. .. .. i wiele, wiele, wiele innych ... Uważam, że był urodziwym i przystojnym
mężczyzną. . . Super wyglądał w tych swoich loczkach i kucyczku .. ..
A jakie jest Wasze zdanie o Królu Popu i Jego muzyce ?? Jakie są Wasze ulubione
piosenki?
Ja uwielbiam wszystkie (te z Jackson Five też) . .. np. ostatnio ciągle słucham piosenki "On
the line" po prostu czysta poezja! :)
Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi :)

tak mial piekne teksty, nie byly puste jak u innych pseudo artystow, moje ulubione to Earth Song, History, They don't care about us - za teksty.
On the Line tez niczego sobie.
Jackson przystojny i urodziwy byl do momentu albumu BAD chociaz i wtedy juz zaczal szalec ze swoim wygladem. Potem nistety nie moge powiedziec ze mi sie podobal fizycznie, pozostala tylko muzyka

ewunka2004

Lubię Jego piosenki, ale jakiś specjalnie wielkich tekstów nie pisał. Na pewno jest legendą i jednym z najlepszych artystów pop (chyba tylko Eltona Johna lubię bardziej, jeśli chodzi o pop). Nigdy jednak nie zrozumiem dlaczego zrobił sobie operację skóry, to zawsze mnie będzie dziwić.

użytkownik usunięty
shady_88

a jaką operację skóry?

Zmiana koloru z czarnego na biały.:)

shady_88

to jest wielka zagadka dlaczego tak wybielal? Czy to byl kaprys gwiazdy czy powazna choroba? co sadzicie?

użytkownik usunięty
ewunka2004

to choroba, sam o tym mówił! musiał chodzić pod parasolem w dzień.. chorował na bielactwo nabyte (vitlingo)

Nawet nie wiedziałem, dzięki za informacje.

użytkownik usunięty
shady_88

nie ma za co :) ... uważacie, że był pedofilem? dla mnie to ściema i tyle. cały ten proces i w ogóle... nie wierzę, że Michael mógłby w ten sposób wykorzystywać dzieci .. ktoś kto tyle pieniędzy na nie przeznaczył, ktoś kto pisał takie utwory po prostu nie mógły czegoś takiego zrobić . .! On kochał dzieci. A co Wy o tym sądzicie?

Ja uważam, że nie był do tego zdolny. Poza tym niczego w zasadzie mu nie udowodniono, jakby każdy oskarżony był winnym to połowa ludzkości byłaby w więzieniu. Kolejny argument to to, że Macaluay Culkin wielokrotnie zostawał na noc w domu u Michaelai stanowczo zaprzeczał oskarżeniom.
Jeżeli chodzi o kolor skóry, jestem pewna że to choroba. Poszukajcie w internecie, ludzie znaleźli mnóstwo zdjęć na których widać wiele jasnych plam na jeszcze ciemniej skórze Jacksona i to w latach 80. Sama ostatnio widziałam dziewczynkę z bielactwem i na prawdę nie zazdroszczę.

użytkownik usunięty
olka2210

dokładnie! a jaka jest Wasza ulubiona piosenka?

Na pewno nie był pedofilem, nawet ten bachor, który go oskarżył, po śmierci MJ'a przyznał się, że ojciec go namówił, aby kasę wyłudzić.
A co do piosenki to moją ulubioną jest "All I wanna say is that, they don't realy carre about us" chyba nie taki tytuł, ale tekst w refrenie jest taki:)

użytkownik usunięty
shady_88

też je lubię, ogólnie lubię wszystkie, ale fajne są : Heartbreaker, On the line, Is it scary i wiele, wiele, wieeeele innych :)

Trudno wybrać jedną jedyną, ulubioną jednak do moich faworytów należą : THEY DON'T CARE ABOUT US (taki jest tytuł), man in the mirror, scream, smooth criminal, girlfriend

użytkownik usunięty
olka2210

tak, a co myślicie o piosence Morphine?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones